Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3742 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, nunešiau į taisykla iPhone 5, kad pakeistų baterija... Nu pakeitė,atrodo viskasgerai, bet truputi pasinaudojęs pastebėjau, kad ant ekrano ryškėja 2 baltos juostos, ne taip storos... Noriu paklaust dėl ko čia taip? Ar kalti gali būt tik neteisingas ekrano kontaktų prijungimas, ar patį ekraną suplakė? Ir to juostos pradeda ryškėt tik kai telefonas apšyla, kuo karštesnis tel tuo labiau jos matosi... Ir ta vieta nejautri.

Ačiū, už atsakymus :)

Keičiausi pats iphono ekraną ir žinok taip nėra. Todėl manau ,kad tau reiktų eiti pas tuos kurie taisė ir parodyti ,kad taip vyksta ir manau jie turėtų pataisyti :)

Tai aš suprantu, bet kame bairis jie net garantinio lapelio neišdavė atsiimant... Todėl jie gali man sakyt, kad jie nieko nedarė... O papildomai aš nežadu jiem mokėt... + jei dar ką nors suknis...

(redaguota)

Tai jo, bet ar aš galiu remtis kokiais nors teisės reglamentais ir apgint savo teises?

Ziurint kokie ten zmones dirba. Nueik ir pasakyk kad taip ir taip..(svarbiausia yra negaist, o iskart eit aiskintis)

Jei sakys kad nieko nezinom, taves neatsimenam. Nieko padaryt negalesi.. tik pasiust n****

Nenustebsiu jei ir sakys kad ekrano net neliete, tik baterija ciupinejo. Cia taip jau ir buvo.. :D

 

Taip jau yra su neoficialiom taisyklom. Sumoki maziau, bet gaunasi vistiek gaidys (kaip pasiseka)

Redaguota , nario Vadila

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

(redaguota)

Ziurint kokie ten zmones dirba. Nueik ir pasakyk kad taip ir taip..(svarbiausia yra negaist, o iskart eit aiskintis)

Jei sakys kad nieko nezinom, taves neatsimenam. Nieko padaryt negalesi.. tik pasiust n****

Nenustebsiu jei ir sakys kad ekrano net neliete, tik baterija ciupinejo. Cia taip jau ir buvo.. :D

 

Taip jau yra su neoficialiom taisyklom. Sumoki maziau, bet gaunasi vistiek gaidys (kaip pasiseka)

Jo, pasimokiau... Daugiau nenešiu ten :D toks jausmas, kad jie ten patys žiūri Youtube tutorial ir taiso :D

Redaguota , nario bekiozas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3742 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...