Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Ieškau] 2 administratorių [SA-MP]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2951 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

​Sveiki.

​Nenoriu ir nemėgstu tempti gumos, todėl stengsiu pasakyti viską aiškiai iš konkrečiai.

Šiandien sėdėdamas, įsijungiau apžiūrėti savo seną gamemodą su kuriuo mokiausi skriptinti, toliau nuėjau pasižiūrėti kokie serveriai šiuo metu vyrauja ir pamačiau jog tokių nenukonkuruojamų kaip ir nėra, todėl pagalvojau kuo aš blogesnis, reikia ir man išbandyti nors kartą laimę pačiam, o ne stebėti kitų serverių atidarymus iš šono. 

 Tad ieškau 2 administratorių į savo projektą.



​Pirmo administratoriaus reikalavimai:


* Būti protiškai subrendusiam;

* Mokėti mandagiai bendrauti su nariais ir kolegomis;

* Mokėti rašyti lietuviškomis raidėmis;

Mokėti būti aktyviam veikloje [pateikti įvairiausias idėjas, ką nors patarti];

* Mokėti kurti įvairiausius straipsnius;

* Mokėti daryti gražius GFX darbus; 

 

Antro administratoriaus reikalavimai:

 

* Būti protiškai subrendusiam;

* Mokėti mandagiai bendrauti su nariais ir kolegomis;

* Mokėti rašyti lietuviškomis raidėmis;

* Mokėti Mappinti;

* Mokėti Textūrinti;


​Norint patekti į administratoriaus postą būtina turėti reikalavimus kurie yra pažymėta raudona snaige *.

 

Mano skype: lioactive [be taško]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na galėtum ir labiau aprašyti.. Nes žmonės dabar kvies tave tam ,kad sužinotu ar tu kurį grp ar rpg... Nu gl

Nenorėjau rašyti labai didelio aprašymo, kadangi pusę žmonių jo neskaitys, kiek pastebėjau ir dabar nesugeba tiek paskaityti.

 

Atsibodo manau ne man vienam asmenys kurie tiesiog renkasi skype kontaktus.. Sukuria tema, perku **DAIKTAS** už **KOSMINĖ SUMA** susisiekit su manimi.. :D

Pas mane su skype atvirkštinė situacija, kontaktus mėtau lauk, kadangi jų turiu per daug, vis planuoju susikurti naują skype kuriam galėtų būti įvairūs reklameriai ir t.t jog būtų susisiekimas, tačiau neprisiruošiu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visiems atsibodo freeposteriai kurie nesugeba parašyti žmogui į skype...

Kas 5-as mane pakvietęs atrašo dėl ko pakvietė, kas 5-as kurį aš pakviečiau taipogi atrašo man..

Per 1.3m. nei 1k. pranešimų nesusirinkau ką kiti ''sugeba'' padaryti per 1-2mėn. ir jau lygini mane su freeposteriu.

 

https://www.supergames.lt/user/44327-tglavinson/

Pavyzdys šis narys kuris galimai tik renka skype kontaktus, o vėliau paplūsta reklamos..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

​Administratoriaus pareiga, tai manau savaime aišku jog gaus kažkokį procentą nuo serverio pelno. :)

Bet kadangi serveris nesulauks pelno, tai nebus ir atlygio. O kitas dalykas, tai prajuokino mane. Ieškai vienu metu mapperio+Administratoriaus. GFXerio+Administratoriaus. Manau kiekvienas turėtu savo darbą administratorius administracijos darbą, mapperis mappinti, GFXeris GFXinti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet kadangi serveris nesulauks pelno, tai nebus ir atlygio. O kitas dalykas, tai prajuokino mane. Ieškai vienu metu mapperio+Administratoriaus. GFXerio+Administratoriaus. Manau kiekvienas turėtu savo darbą administratorius administracijos darbą, mapperis mappinti, GFXeris GFXinti. 

O tu kaip pastebėjau iškarto mėgsti nuvertinti žmones.

​O dėl tų mapperis+administratorius manau su laiku turėtum suprasti, kodėl taip yra. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tu kaip pastebėjau iškarto mėgsti nuvertinti žmones.

​O dėl tų mapperis+administratorius manau su laiku turėtum suprasti, kodėl taip yra. :)

Nenuvertinu, tiesiog čia eilinės kalbos. Jau esu sudegęs ant tokių dalykų ir būna sugaištas laikas. Nei uždarbio, nei projekto, nei darbų kur panaudosi, nes juos jau turi kažkas. Todėl geriau nesakyt, apie kažkokį procentą.

O ir šiaip, administratorius turi savo darbais užsiimti, mapperis savo. Mano nuomonė. Aišku gali jis turėti tas visas administratoriaus privilegijas, bet jei ten jam reiktu dar ir rinkti adminus, moderatorius juos prižiūrėti ir t.t. Nesąmonė.

Redaguota , nario HKS Mapper
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2951 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...