Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).
Mes laikomės BDAR (Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento) ir neteikiame jokios informacijos projektų/serverių administracijai apie narių parduodamus projektų/serverių turtus.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3748 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tik siandien uzsiregistravo nu *Myliu SuperGames.lt*, pakvieciau Skype, su tarpininku paiimciau.

                                                        Sutvarkyta sargo kopija - 72 procentai.

                                                            GT raidelės - mašina su W greitės.

                                                                Tvarkomi smulkūs bugai/atnaujinimai

Tas pats stornic jauciu o siaip tai eiliniai sargo scameriai, neapsigaukit

į tą temą pataikei? kokie dar sargo scameriai, su patikimu žmogumi net pirmas einu, o taip per trečia asmenį, jeigu nori su manimi pakalbėti ar turi nusiskundimų susisiek per až ar skype pakalbėsim kurioje vietoje yra kas per teamspeak, niekuomet sarge nieko nepirkau už kažkieno kito pinigus tik už savus tad apie kokius dar sarg scam kalbi?

Tik siandien uzsiregistravo nu *Myliu SuperGames.lt*, pakvieciau Skype, su tarpininku paiimciau.

aš nieko prieš, o tai ką man užsiregistravus dar 1 metus palaukti ir tik tuomet patalpinti kažką į pardavimą?

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1

in their last moments, people show you who they really are

abSlgL1.gif

 

į tą temą pataikei? kokie dar sargo scameriai, su patikimu žmogumi net pirmas einu, o taip per trečia asmenį, jeigu nori su manimi pakalbėti ar turi nusiskundimų susisiek per až ar skype pakalbėsim kurioje vietoje yra kas per teamspeak, niekuomet sarge nieko nepirkau už kažkieno kito pinigus tik už savus tad apie kokius dar sarg scam kalbi?

aš nieko prieš, o tai ką man užsiregistravus dar 1 metus palaukti ir tik tuomet patalpinti kažką į pardavimą?

Skype Priimk.

                                                        Sutvarkyta sargo kopija - 72 procentai.

                                                            GT raidelės - mašina su W greitės.

                                                                Tvarkomi smulkūs bugai/atnaujinimai

negavau jokio kvietimo, galbūt tiesiog parašyk man savo skype į až. o aš pakviesiu :)

kentas444 ir dar syki tik su TARPININKU ;)

                                                        Sutvarkyta sargo kopija - 72 procentai.

                                                            GT raidelės - mašina su W greitės.

                                                                Tvarkomi smulkūs bugai/atnaujinimai

Scammeriukas xD

scammeriukas? čia tipo dėl to nes pakvietei į skype, nieko nepaaiškinai ko pats nori ir kokiu tikslu pakvietei į skype ir prašei /info nuotraukos, pasakiau, kad viską gausi einant per trečia asmenį kitaip tarpininką, mažiau išsipisinėk, jei trokšti taip dėmesio kitais būdais jį gali gauti :)

Turėk omeny, kad nemokamai patarpininkaučiau mielai :)

kurgi jis tau parašiau, kad tarpininkas iš sg top 5, pradėjo apie tarpininkus kalbėti, kurių nei kontaktų nei pačių profilių negaliu pažiūrėti tiesiog jų atsiliepimus.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1

in their last moments, people show you who they really are

abSlgL1.gif

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3748 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...