Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

.exe • Prisistatymas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2666 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, esu Artūras dar žinomas SuperGames.lt kaip Artūras.

Tai norėčiau prisistatyti visiems, gal kada šitas pristatymas pravertu ateityje, ir panašiai.

 

Taigi pradėsiu nuo to ką veikiu, kuom užsiimu laisvalaikius.

 

Taigi gyvenime pats kol kas dar tiktais mokausi, lankau sporto šaka krepšini, jau žaidžiu su komanda apie

gerus metus, tik tiek pamenu, kad dar visai jaunas buvau kaip atėjau į krepšini, kaip man pasiūlę draugas, aišku buvo sunkiu dienų, kaip nemokėjau mėtyti kamuolį, kaip daug kas ateidamas tyčiojosi, ir sakydavo tu esi toksai, ir toksai, bet atėjo laikas kaip susiėmiau į rankas kaip man suėjo 13 metu pirmąjį kartą pasirodžiau varzyboje, su komanda užėmėm 1vt, po keliu mėnesiu buvo vėl varžybos vėl buvo laimingą dieną, ir užėmėm su komanda 1vt, o trečios varžybos nelabai pasisekė įsinarinau piršta, ir negalėjau žaisti, ir užėmė 3vt. Bet aš niekada nenuleisdavau ranku bandydavau daryti viską, vasara išeidavau iš ryto 7val, pabegioti, paskui pamėtiti į krepšini kamuolį, ir štai prasidėjo mano karjera, svarbiausias dalykas tai užsitikrinant, ant vieno dalyko ir siekti jį.

 

Sveiki, esu Artūras dar žinomas SuperGames.lt kaip Artūras.

Tai norėčiau prisistatyti visiems, gal kada šitas pristatymas pravertu ateityje, ir panašiai.

 

Taigi pradėsiu nuo to ką veikiu, kuom užsiimu laisvalaikius.

 

Taigi gyvenime pats kol kas dar tiktais mokausi, lankau sporto šaka krepšini, jau žaidžiu su komanda apie

gerus metus, tik tiek pamenu kad dar visai jaunas buvau kaip atėjau į krepšini, kaip man pasiūlę draugas, aišku buvo sunkiu dienų, kaip nemokėjau mėtyti kamuolį, kaip daug kas ateidamas tyčiojosi, ir sakydavo tu esi toksai, ir toksai, bet atėjo laikas kaip susiėmiau į rankas kaip man suėjo 13 metu pirmąjį kartą pasirodžiau varzyboje, su komanda užėmėm 1vt, po keliu mėnesiu buvo vėl varžybos vėl buvo laimingą dieną, ir užėmėm su komanda 1vt, o trečios varžybos nelabai pasisekė įsinarinau piršta, ir negalėjau žaisti, ir užėmė 3vt. Bet aš niekada nenuleisdavau ranku bandydavau daryti viską, vasara išeidavau iš ryto 7val, pabegioti, paskui pamėtiti į krepšini kamuolį, ir štai prasidėjo mano karjera, svarbiausias dalykas tai užsitikrinant, ant vieno dalyko ir siekti jį.

 

Laisvalaikis. - Šiaip laisvalaikiu dar užsiimu grafikos darbais t.y PS, video montavimu. Nežinau kodėl bet šis darbas mane įkvėpę aš kaip tai darau aš atsipalaiduoju, ir daug gaunu dėmesio kaip įmetu savo darbus, teko sukurti ir daug daug žinomu projektu SA:MP serveriu neminėsiu pavadinimo, bet teko sukurti pristatymus, intro, banerius, esu buvęs grafikos darbuotojas viename CS 1.6 projekte, tiesiog labai daug nuotikiu patyriu kol užsiėmu šiais darbais. Taip pat dar mėgstu prieiti prie turnyko galima pasakyti žargoniškai, pažaisti su turniku, taip moku daug gimnastikos, nes kažkada labai seniai buvau nuėjęs, ir mokinaus, bet man nelabai patiko, nes reikia ten daug jėgos, ir taip lankiau krepšini tai nelabai laiko būdavo, bet pradėjau pats sportuoti sustiprėjau fiziškai, ir galėjau atlikti tuos darbus gimnastikos kurios neatlikdavau, ir štai iki pat šiol jau gavau daug įgūdžių.

 

Daugiau apie save.

 

Esu Artūras, man yra 15 metų, ainu į 8-ąją klase. Mokausi pro-gimnazijoje, ateityje planuoju aiti į pačia gimnazija. Šiaip pats esu iš Jonavos, esu toksai žmogus kuriam tvarką daug ką reiškia, esu tvarkingas, planuojantis, lengvai plėtojantis idėjas, esu santūrus žmogus tikrai daug ką galiu aprašyti apie save, bet manau draugai visitek daugiau apie mane žino, tad manau šį kartą tiek.

 

Ačiū kas skaitėt mano toki trumpa laiškeli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2666 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...