Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškomas grafikos dizaineris.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2945 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas vakaras,

Mūsų projektas jau įsivažiuoja ir dirbame sparčiai, tačiau pritrūko vieno komandos nario, grafikos dizainerio.

Nenoriu visko čia pasakysi ir t.t, tad geriau, kad pakviestumėte skype: srg.pagalba1 arba zavaskius

Manau ten viską aptarsime :)

Redaguota , nario Dovydas B.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Na nemanau kad rasite koki dizaineri, už vLRG parėigas nes žinau kad siulysite vLRG parėigas, su tuo serverių irgi kažin kaip jums seksis kada startas kažin? :D Sėkmės ieškant.

Bandai kritikuoti, tačiau kiek atsimenu pats rašei man dėl pareigų prieš savaitę, ar ne taip ? :)  ( Galiu klysti )

Redaguota , nario Dovydas B.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na nemanau kad rasite koki dizaineri, už vLRG parėigas nes žinau kad siulysite vLRG parėigas, su tuo serverių irgi kažin kaip jums seksis kada startas kažin? :D Sėkmės ieškant.

Mums nereikia piešti dizaino ar kažko panašaus. Pora headeriu, baneriuku... Visas darbas vertas max 3 euru.

Šiuo atveju dizaineriui spręsti ar jam geriau pareigos ar nelemti 3 eurai. :D

 

Šiuo atveju geriau šalia turėti savo žmogų, negu kaskarta vedžioti centus už menkus darbus.

Redaguota , nario Marius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mums nereikia piešti dizaino ar kažko panašaus. Pora headeriu, baneriuku... Visas darbas vertas max 3 euru.

Šiuo atveju dizaineriui spręsti ar jam geriau pareigos ar nelemti 3 eurai. :D

 

Šiuo atveju geriau šalia turėti savo žmogų, negu kaskarta vedžioti centus už menkus darbus.

Tai jus siūlote dizaineriui parėigas forume? O jaigu jam pohui ant tuo vlrg tai ką tada? kiek žinome supergames.lt neberemia vlrg nes jie daba remia playing.lt ar kaip ten, per starta gal surinksite 100-200 žmonių bet puskui mažės žmonės kaip ir sukitais serveriais o galiausiai galbut nesakau užtikrintai bet galbut vėl užsidarys. ( Aš nieko blogo nesakau bet tik galvoju :D

Redaguota , nario #Elišhas!
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jo Mariau, savininkas pats nemaloniausias žmogus tai Dovydas B. Kažkaip įdomiai jus čia atkūriat tą vlrg.

Savininkas Dovydas.B? :D

Nepatinka žmogus, nekalbėk apie jį, nesidomėk. Realiai pats nežinau kuom Dovydas naudingas projektui, bent jau šia minutę, tačiau jeigu naujasis savininkas nusprendė, kad jo reikia, reiškia jis užema kažkokias pareigas ir su juo matoma kažkokia tai vizija. Jeigu žmogus buna nenaudingas asmeniškai pats greitai su juo atsisveikinu ir jis netrukdo darbui. Šiuo atveju palaukime rezultatu.

 

Tai jus siūlote dizaineriui parėigas forume? O jaigu jam pohui ant tuo vlrg tai ką tada? kiek žinome supergames.lt neberemia vlrg nes jie daba remia playing.lt ar kaip ten, per starta gal surinksite 100-200 žmonių bet puskui mažės žmonės kaip ir sukitais serveriais o galiausiai galbut nesakau užtikrintai bet galbut vėl užsidarys. ( Aš nieko blogo nesakau bet tik galvoju :D

Niekad niekuom supergames manęs ir neremė. Apskritai supergames užsiregistravau 2013, o vLRG ir be jo, bei jokių reklamu puikiai gyvavo nuo 2010, nekalbu dar ir apie LRG, kuriam taip pat nereikėjo jokiu remimu. Jeigu kalbėt apie 100-200, tai tu net tiek nesurinktum. Nors kažkodėl esu tikras, kad žmonių bus dvigubai daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iskur istrauket, kad as savininkas ? :D

Ir prie ko tas hostas ir pinigai, jeigu ant zaidimu esu gal tik 2e isleides, ne daugiau, savo nuomone ir t.t apie mane, ka jus galvojat asmeniskai manes visiskai nedomina, patys raso, kad as neva nardziau, nors su Andriumi grubiai paemus esu puse metu. Jis manim galbut gali pasitiket? Kas juokingiausia, kad tie patys man raset del pareigu, o dabar va taip snekat..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iskur istrauket, kad as savininkas ? :D

Ir prie ko tas hostas ir pinigai, jeigu ant zaidimu esu gal tik 2e isleides, ne daugiau, savo nuomone ir t.t apie mane, ka jus galvojat asmeniskai manes visiskai nedomina, patys raso, kad as neva nardziau, nors su Andriumi grubiai paemus esu puse metu. Jis manim galbut gali pasitiket? Kas juokingiausia, kad tie patys man raset del pareigu, o dabar va taip snekat..

Prikolas, kad aš nerašiau dėl pareigų :dd

Redaguota , nario .Schωartzas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2945 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...