Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Atominės bombos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2958 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

2 lygtais, takaschi ir hirosima, kazkas to rodos :D

Bet aš naršiau YouTube ir užtikau netyčia vaizdo įrašus kaip Nevados dykumose sprogdinamos atominės bombos, todėl man dabar kilo klausimas kiek kartų tai buvo daryta įskaitant ir nepuolimo tikslus

Redaguota , nario O.R.E.G.O.N.A.S.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sprogdinamos bombos nevadoj buvo testuojamos jų galingumas ir jų poveikis, tai kas įvyko Nagasaki, Hiroshima tai buvo tik bandymai ir koks jų poveikis ant žmonių, o nevadoj tikriausiai naujius meginius darė su galingesnem atominem bombom.

 

 

Vienas iš tu priežasčių buvo šaltasis karas, įvykus karuj reikėjo galingesniu bombų kad turėtum su kuo savo priešininka sunaikinti.

Redaguota , nario WorstPlayer
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš stipriau patyrinėjau ir radau vaizdo įrašą, kuris rodo visus atominės bombos panaudojimus nuo 1945 iki 1998 m. Sprogdinta 2053 kartus... Man liko vienas klausimas, ar jų sprogdinimai nepakenkė žmonėms gyvenantiems netoli sprogdinimų vietų?

Būtų tai įvyke būtų tai žinoma aplink pasauli, kolkas yra vienas žinomas atvėjis kur žmones masiškai mirė ir tai buvo Japonijoj Nagasaki, Hiroshima. Jei būtų įvyke sprogimas ir žmonems pakenkta manau ta šalis eitu į krize ir prasidėtu nesutarimai ir galiausiai karas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš stipriau patyrinėjau ir radau vaizdo įrašą, kuris rodo visus atominės bombos panaudojimus nuo 1945 iki 1998 m. Sprogdinta 2053 kartus... Man liko vienas klausimas, ar jų sprogdinimai nepakenkė žmonėms gyvenantiems netoli sprogdinimų vietų?

 

Jokių chemikalų, radioaktivių, ar šiaip kokių per bandimus nenaudoją, naudoją tik imitaciją, vietoj chemikalų įdeda kitos nekenksmingos žmoguj medžegos, kad galėtų pamatuotį kaip veikia. O sprogimo bangos gyvenamų vietų nepasiekią.

Tik klausimas ar žemej tai nedaro įtakos (?)

Redaguota , nario Baldas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jokių chemikalų, radioaktivių, ar šiaip kokių per bandimus nenaudoją, naudoją tik imitaciją, vietoj chemikalų įdeda kitos nekenksmingos žmoguj medžegos, kad galėtų pamatuotį kaip veikia. O sprogimo bangos gyvenamų vietų nepasiekią.

Tik klausimas ar žemej tai nedaro įtakos (?)

Padariau dabar gilesnę paiešką ir radau atitinkamos informacijos. Jeigu buvo jaučiami virpesiai, tai reiškia pasiekė gyvenamas vietas, pvz. Las Vegasą. Jeigu buvo naudojamos nekenksmingos medžiagos ir imitacijos kodėl vėjui atnešus dulkių debesis žmonės pradėjo sirgti įvairiomis ligomis? "The city of Las Vegas experienced noticeable seismic effects, and the distant mushroom clouds, which could be seen from the downtown hotels, became tourist attractions. St. George, Utah, received the brunt of the fallout of above-ground nuclear testing in the Yucca Flats/Nevada Test Site. Winds routinely carried the fallout of these tests directly through St. George and southern Utah. Marked increases in cancers, such as leukemia, lymphoma, thyroid cancer, breast cancer, melanoma, bone cancer, brain tumors, and gastrointestinal tract cancers, were reported from the mid-1950s through 1980.[3][4] The vast majority—828 of the 928 total nuclear tests—were underground." Redaguota , nario O.R.E.G.O.N.A.S.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš stipriau patyrinėjau ir radau vaizdo įrašą, kuris rodo visus atominės bombos panaudojimus nuo 1945 iki 1998 m. Sprogdinta 2053 kartus... Man liko vienas klausimas, ar jų sprogdinimai nepakenkė žmonėms gyvenantiems netoli sprogdinimų vietų?

https://www.youtube.com/watch?v=LLCF7vPanrY

Sitas yrasas teisingas, ju buvo ir daugiau tik kaikurie atlikti taip slaptai kad net neuzfiksavo niekas.

Man atrodo daug kas cia maisot atominiu bombu sprogimus su atominiu elektriniu katastrofom. Atominiu bombu sprogimai palyginus su elektrinem turi labai mazai radiaciniu medziagu, beto sprogsta ore tai pasklinga ir issisklaido daug mazesne konsentracija, beto didziaisia dalis energijos pereina i kitas energijos rusis ir po sprogimo tos radiacijos lieka ne taip jui daug. Tuolabiau kad visi tie bandomieji sprogimai vykdomi izoliuotose vietose toli nuo civilizacijos. Tai zmonems dideles itakos nepadaro, bet kazkiek atsiliepia manyciau. Bet nemanykit kad ten kazkokios kitokios ar neradioaktyvios tos bombikes. Visos jos tokios pat kaip ir kritusios ant hiroshima ar nagasaki, tik dydziai ir galingumai svyruoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Vyksta tie sprogimai vandenynuose, slaptai, yra buvę atvejų kai pakenkia žmonėms, bet labai slepia nuo viešumos todėl tiksliai net negalima pasakyti. Beja pagrindiniai sprogimai buvo 2 ir manau artėja 3 xdd

Pagal tą vaizdo įrašą didžioji dalis vyksta ne vandenynuose, nors yra vykstančių ir ten

Redaguota , nario O.R.E.G.O.N.A.S.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Padariau dabar gilesnę paiešką ir radau atitinkamos informacijos. Jeigu buvo jaučiami virpesiai, tai reiškia pasiekė gyvenamas vietas, pvz. Las Vegasą. Jeigu buvo naudojamos nekenksmingos medžiagos ir imitacijos kodėl vėjui atnešus dulkių debesis žmonės pradėjo sirgti įvairiomis ligomis? "The city of Las Vegas experienced noticeable seismic effects, and the distant mushroom clouds, which could be seen from the downtown hotels, became tourist attractions. St. George, Utah, received the brunt of the fallout of above-ground nuclear testing in the Yucca Flats/Nevada Test Site. Winds routinely carried the fallout of these tests directly through St. George and southern Utah. Marked increases in cancers, such as leukemia, lymphoma, thyroid cancer, breast cancer, melanoma, bone cancer, brain tumors, and gastrointestinal tract cancers, were reported from the mid-1950s through 1980.[3][4] The vast majority—828 of the 928 total nuclear tests—were underground."

 

Ieškojau seno straipsnio apie tai, buvo paskelbtas Lietuviškai tik nerandų jau. Taip tokie dalykai būdavo, bet tada technologijos nebuvo ant tiek pažengusios kaip dabar, tik po kurio laiko paaiškėdavo, kad tos medžiagos yra kenksmingos ir sukeldavo ivairias lygas.

Redaguota , nario Baldas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2958 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...