Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Koska's-Mapping | SF Taksi


EmTy_Skausmas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2956 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi, šiandien sugalvojau sumapinti taksistus, štai ir jie!


 


Ant mapinimo galima sakyti dar esu žalias, tai yra antras mano darbas su tekstūromis (jos vėl gi, gavosi ne kokios...), bei apibendrinus ~5 darbas. Atsiprašau už nuotraukų kokybę.


 


[!] Laukiu TIK kritikos, patarimų ir nuomonių. [!]


 


[!] Nefreepostinkit temoje bereikšmių pranešimų, tokių kaip „kelk kai išmoksi mapint“ ir kt. [!]


 


San Fierro Taksi nuotraukos jūsų teismui: http://imgur.com/a/DBswn


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šaunuolis, tiesiog puiku kaip naujoko darbas. Reiktu gal įmesti kokių medžių ir panašiai. Vieta yra šauniai pasirinkta. O taip tai neblogai atrodo gal išimtum tuos krūmus kas antrą ir vietoj jų įmestum medžių. Taip pat tvorą kokia sukurtum. Nes pavyzdžiui dabar koks vagis ateis ir apiplėš kaip sakant. Sekmės kituose darbuose. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Ačiū visiems už įvertinimus, nuomones bei pasiūlymus.

 

 

Šaunuolis, tiesiog puiku kaip naujoko darbas. Reiktu gal įmesti kokių medžių ir panašiai. Vieta yra šauniai pasirinkta. O taip tai neblogai atrodo gal išimtum tuos krūmus kas antrą ir vietoj jų įmestum medžių. Taip pat tvorą kokia sukurtum. Nes pavyzdžiui dabar koks vagis ateis ir apiplėš kaip sakant. Sekmės kituose darbuose. :)

 

Su medžiais bandžiau kažką padaryti, bet buvau girdėjęs, jog tie medžiai kažkaip viršun pakyla, tai taip man ir atsitiko :D Ore kabėjo, tai ir nuėmiau, o dėl tvorų, kažką galvojau padaryti, šlagbaumą įdėti ir kt., bet nelabai derinosi. :D

Redaguota , nario Koska'Wof
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kalbant apie darbą, pastato tekstūra mano akiai nesižiūri, norėtusi  ws_mixedbrick  ar kažko panašaus, formą reikėjo daryti kitokią kadangi dabar kai dėžė, bortelių ir stovėjimo aikštelės dangos tekstūrą reikėtu pakeisti į kitą. Trūksta tvorelių ar kažkokio aptverimo. Kaip naujokui visai neblogai, kas kiekvienu darbu mes tobulėjam, nėr ko norėt. Sėkmės!  :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2956 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...