Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pabėgimas iš įvykio vietos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2799 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jeigu važiuoji su dviračiu ir atsirenki į stovinčią mašiną ir maža žala jai būna ir nuvažiuoji ar skaitosi kaip pabėgimas iš įvykio vietos ir ar už tokius dalykus gali bausti? Prieš ~6 metus man nutiko toks dalykas ir dabar galvoju ar pasirinkau tinkamą sprendimo variantą (nesakau, kad pasišalinau iš vietos, tiesiog pasirinkau vieną iš variantų).

Redaguota , nario O.R.E.G.O.N.A.S.
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

"~6 metus" nu nieko dabar nepakeisi tu to automobilio neprisimeni vairuotojas tavęs ...mano draugas važiavo dviračiu gan greitai važiavo darbininkai išlindo iš gatveles ir jis į juos atsitrenkę į dureles jie tiesiog jį apšaukę ir viskas ... jokios žalos ten nebuvo ..

Nu ta mašina stovėjo ant gatvės ir aš į jos užpakalį atsitrenkiau, tada stipriai išsigandau, truputį palaukiau, nes nežinojau ką daryti ir atėjo vairuotojas. Nu ir aš dabar svarstau ar būtų buvęs geresnis variantas pasišalinti iš ten. Nu aš išvažiavau iš savo kiemo, užsukau ir važiavau tiesiai ir atsitrenkiau. Mašina buvo sidabrinė ir juodas brūkšnys buvo po to, kai atsitrenkiau. Nu jis sako kur gyveni, nu aš nenorėjau didesnių pasekmių, jeigu rastų ir su ranka nu parodžiau į savo namą ir jam pasirodė, kad į kitą rodau. Paskui mačiau jis ten nu paskui nuėjo su kažkokiais lapais, o ten nekalti žmonės gyvena. Nu aš dabar sėdėjau prie stalo ir išgirdau kažką važiuojant ir pažiūrėjau pro langą ir ta pati mašina buvo, nes tas asmuo netoli gyvena. Aš nesakau, kad jis mane gaudys, man tik taip įdomu ar būtų geriau buvę, kad aš būčiau nuvažiavęs ir ar tai būtų skaitęsi kaip pabėgimas iš įvykio vietos.

Redaguota , nario O.R.E.G.O.N.A.S.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Jei pažįsta tave tai aišku nebėk, bet jei tą žmogų pirmą kartą matai, tai bėgi :D. Man vieną kartą irgi prikolas buvo. Važinėjau su dviračiu miškelį ir žmonės ėjo ir krūmose jų šuo buvo, jis nebuvo pririštas, jo nepamačiau ir pervažiavau jį. galvojau pizė jam bus, bet nieko. Rėkt tos moteriškės pradėjo pasakiau atsiprašau ir pradėjau greičiau važiuot :D.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2799 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...