Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

GTA V: Ar galima nucrackinti legalią versiją?


Donathas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2948 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki.

 

Iškilo toks labai įdomus klausimas, bet prie jo sugrįšime vėliau. Turiu legalų GTA V ir galiu jį atsisiųsti. Bet kartu aš noriu parduoti savo GTA V paskyrą, todėl jeigu ją parduosiu - prie legalaus GTA V prisijungti negalėsiu.

 

Tai va tas klausimas - įmanoma atsisiuntus legalų GTA V, atsisiųsti papildomus failus, kad jį nucrackinti ir iš legalios versijos padaryti nelegalų (cracked)? (žinau, kad online žaist negalėsiu)

 

Internetas pas mane ne iš geriausių, todėl ir noriu sužinoti tai, kad vėliau nereiktų 2 kartus siųstis to pačio žaidimo.

 

Padėjusiems, atsidėkosiu.

Redaguota , nario Dona7as
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš stemo ne reike siustis kreka

1. Išmok lietuvių kalbą

2. Jis minėjo ,kad pas jį ne steamas.

3. Reportintas dėl freepost

 

O galit surasti man tada tokį cracką ar kokį video surasti apie tai, kaip tai padaryti? Nes pats mažai ką ir terandu.

Google.lt ... https://www.google.com/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=GTA+V+crack+pc

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Ridas užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2948 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...