Peršokti į turinį

ddos atakos

hyth

Recommended Posts

sveiki,turiu toki durneli kuris mane ddosina snd 3 kartus jau gavau ddosa turiu jo ip bet jis sake kad as jam nk nepadarysiu nes pas ji dinaminis ip apsimoka nueiti pas tiekejus ir duoti ir kad susektu is kur ddosinama ir baudyke duotu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Realiai jei jam nieko nebūtų jeigu nepatyrei žalos, jeigu jis nėra pilnametis tiesiog gaus įspėjimą, bet kad baudą mokėt ar kitą tai labai abėjoju. Taipogi jeigu jis sakė kad dynaminis IP ( kaip ir pas mane ) pas jį yra modemas, o tai reiškia kad tave Dosino ji tikriausiai per stresserį, na o blogiausiu atvėju tokiu atvėju jam tiesiog pašalins paskyrą, kadangi bylos dėl atsiprašant šūdo tikrai nepradės tuo labiau kai serveris kuris yra kitoje šalyje. Vėl gi kiekvienoje šalyje yra skirtingi įstatymau,  tad šiuo atvėju tau tiesiog turėtų teikėjas užblokuoti IP iš kuriuo ateina užklausos bet nedaugiau. 

Nuoroda į komentarą

į certa.lt apsimoka ar kažkur kitur pranešti?

Realiai jei jam nieko nebūtų jeigu nepatyrei žalos, jeigu jis nėra pilnametis tiesiog gaus įspėjimą, bet kad baudą mokėt ar kitą tai labai abėjoju. Taipogi jeigu jis sakė kad dynaminis IP ( kaip ir pas mane ) pas jį yra modemas, o tai reiškia kad tave Dosino ji tikriausiai per stresserį, na o blogiausiu atvėju tokiu atvėju jam tiesiog pašalins paskyrą, kadangi bylos dėl atsiprašant šūdo tikrai nepradės tuo labiau kai serveris kuris yra kitoje šalyje. Vėl gi kiekvienoje šalyje yra skirtingi įstatymau,  tad šiuo atvėju tau tiesiog turėtų teikėjas užblokuoti IP iš kuriuo ateina užklausos bet nedaugiau. 

aš jam tada modema sudaužau 3-kartus gavau ddos ataka matau zala negalejau ieiti i faseboka

Nuoroda į komentarą

į certa.lt apsimoka ar kažkur kitur pranešti?

aš jam tada modema sudaužau 3-kartus gavau ddos ataka matau zala negalejau ieiti i faseboka

Tas tavo certas nieko nepadarys vpš nekiškite to cert jie nukreips į epolicija.lt ..

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

• Sukurti naują...