Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

iPhone padeda operatoriui


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2890 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Ar įmanoma padaryti, kad 5s nesinaudotu internetu be mano leidimo? Pas mane labas planas begalybė, turiu nemokamą facebook'ą, viber'į ir t.t. Kai be wi-fi pajungiu mob. duomenis - gaunu žinutę, kad man aktyvuotas interneto planas (aš neužsisakau ir nesu užsakęs), kas reiškia, jog tel. naudoja internetą. Leidimą naudotis internetu turi tik tam tikros programos, už kurių mb mokėti nereikia. Pastebėjau, kad sistema naudoja (sinchronizacijai, iTunes ir t.t). Ar įmanoma padaryti, kad sistema negalėtu naudotis internetu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tu pacanas pirma perskaityk mano sms. klausi kaip padaryti kad neitu ant kitu duomenis, tai tu gali išjungti gi sakau eina *Myliu SuperGames.lt* kai tokie užpisa eini Settings > mobile data ir į apačia.....

https://imgur.com/a/Gk0VH

Aš tau ne pacanas. Pacanas pas tave tarp kojų. Aš apie tai ir kalbėjau, pas mane atžymėta. Redaguota , nario ES.^
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš gi jau sakiau, kad internetą naudoja sistema (iTunes, sinchronizacija, Siri ir t.t), kitos programos kurios turi priėjimą prie interneto, nenaudoja MB (bent jau planų neaktyvuoja). Visos kitos programos neturi teisių naudotis internetu. Aišku, kad iš sąskaitos pabėga pinigai, nes aktyvuojasi planas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki. Ar įmanoma padaryti, kad 5s nesinaudotu internetu be mano leidimo? Pas mane labas planas begalybė, turiu nemokamą facebook'ą, viber'į ir t.t. Kai be wi-fi pajungiu mob. duomenis - gaunu žinutę, kad man aktyvuotas interneto planas (aš neužsisakau ir nesu užsakęs), kas reiškia, jog tel. naudoja internetą. Leidimą naudotis internetu turi tik tam tikros programos, už kurių mb mokėti nereikia. Pastebėjau, kad sistema naudoja (sinchronizacijai, iTunes ir t.t). Ar įmanoma padaryti, kad sistema negalėtu naudotis internetu?

Manau situos klausimus reik uzdavinet salone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2890 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...