Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Geriausias Lietuvos pawno programuotojas (skripteris)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2688 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Geriausias Lietuvos SA-MP skripteris?  

339 balsai

  1. 1. Geriausias Lietuvos SA-MP skripteris?

    • Deividas_Britas ( LAS-VENTURAS.LT )
    • Admin_Bumeris ( SARG.LT )
    • Aivaras_Vercetti ( GreenSide.LT )
    • Armando_Vito ( DogBerry.LT
    • Trayce_Donnowan ( Real-Life.LT )


Recommended Posts

Matai as pats katik sugryzau, Gedas tikrai ne is nkg, pamirsau as jo nicka, as ji visada vardu vadindavau :D K4R0L1S ne php'eris bent jau skriptindavo ir ahuenai pries 4 metus atgal :) o kad kaikurie mete as nezinojau.... mazas pasirinkimas tada beliko jei tokie pagrindiniai vilkai mete, tada kas belieka is geru? Tu, Bebras ir vsio :D

Tai reiškia jie kažkokie tavo pažįstami, aš apie tokius pirmą kartą girdžiu (manau aš ne vienas toks). Agnius galbūt dar skriptina kažką, bet ir jo nematyt.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai reiškia jie kažkokie tavo pažįstami, aš apie tokius pirmą kartą girdžiu (manau aš ne vienas toks). Agnius galbūt dar skriptina kažką, bet ir jo nematyt.

 

Ne ne mano vieno draugas, zinomas buvo tiesiog nepamenu nicka, va pvz Agniu irgi Agnium vadindavau o net nicko nepamenu :D nemanau kad jis beskriptina, vapse naudoju kita skype tai nzn bandziau susirast K4R0L1S bet nbj radau :D gta-on'e gali pamatyt fotke is senu laiku pakomentavau as :D kokie mes ten visi grazus :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne ne mano vieno draugas, zinomas buvo tiesiog nepamenu nicka, va pvz Agniu irgi Agnium vadindavau o net nicko nepamenu :D nemanau kad jis beskriptina, vapse naudoju kita skype tai nzn bandziau susirast K4R0L1S bet nbj radau :D gta-on'e gali pamatyt fotke is senu laiku pakomentavau as :D kokie mes ten visi grazus :DD

Agnius - Raimis_R (Raimis_Reksnys)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai reiškia jie kažkokie tavo pažįstami, aš apie tokius pirmą kartą girdžiu (manau aš ne vienas toks). Agnius galbūt dar skriptina kažką, bet ir jo nematyt.

 

jeigu domina ką cimudanas veikia, tai galiu pasakyti tik tiek, jog užsiima mažų mergaičių tvirkinimu ir beviltišku bandymu nusitemti savo kaimynę Svetlaną iš 4 aukšto į savo lovą

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodel tu tik pacius naujausius vadini cia? Yiin nezinau bet jis nera labai senas skripteris, bumeris vapse neskripteris, ES vienas senesniu bet apie tokius kaip blantas? K4R0L1S? Gedas? Tomejus? Ir visa kruva kitu tikru skripteriu ne kaip bumeris copy paste? :D

Niekas tokių skripterių čia nežino, visi žino, kas yra dabar ir šiuo momentu.

 

Tave pamenu, lyg ir modas čia buvai, arba labai aktyvus kritikas. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Niekas tokių skripterių čia nežino, visi žino, kas yra dabar ir šiuo momentu.

 

Tave pamenu, lyg ir modas čia buvai, arba labai aktyvus kritikas. :D

 

;D Kritikas, modu cia nebuvau sitam forume, tik ju darba kritikavau , viena is priezasciu kodel nustojau cia lankytis, va dabar Kaladele admina gavo tai gryzau :D P.s eko atsimenu puikiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

;D Kritikas, modu cia nebuvau sitam forume, tik ju darba kritikavau , viena is priezasciu kodel nustojau cia lankytis, va dabar Kaladele admina gavo tai gryzau :D P.s eko atsimenu puikiai.

eko ten tas skripteris, čia ne aš. Aš tada dar nieko nemokantis žmogus buvau, ir tiesiog tave matydavau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

.eK0.

sitas nickas matytas baisiai ir exyno kazkur :D

Galėjai nebent matyt ant dizainų apačios, nes pagrinde ant jų ir buvo.

 

NĖSAMONE KAŽKOKE ČIA NE VISI SKYPTERIAI YRA KUR Marius?

Tai visų gal ir nesurašys? Iš vis tema be tikslo yra, bent jau dažniau ją atnaujintų, pridėtų pasiūlytų skripterių, o dabar parašyta, kad būtų parašyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

NĖSAMONE KAŽKOKE ČIA NE VISI SKYPTERIAI YRA KUR Marius?

ką tu čia varai? Tipo vlrg savininkas? :DDD ir pričiom čia bumeris jis viską iš sa-mp.com traukia, ką jis padaro tai gali rasti sa-mp.com , bent jau dauguma dalykų.

 

Mano nuomonę gražiausiai ir geriausiai įgyvendina savo idėjas Aivaras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2688 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...