Peršokti į turinį

ScreaM ar KennyS ?

32 balsai

1. 1. KennyS ar ScreaM?

Recommended Posts

Taigi darau šiandien šiokia tokia apklausa. 

Apa─Źioje bus 2 video vieno bus ScreaM geriausi hs/killai/momentai o kito KennyS.

Manau abu yra lygus priešininkai vienas su AWP kitas su AK/M4.

Bet va man ─»domu k─ů mano lietuviai supergames forume.

Taigi pirmasis video yra ScreaM

Antrasis yra KennyS

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

A┼í i┼í lempos u┼ż ka┼żk─ů prabalsavau, nes nei apie vien─ů nesu gird─Śj─Ös, bei nesu mat─Ös ;D

Nenoriu nieko sakyti bet u┼żuojauta kad labai geru ┼żaid─Śju nesi mates :/

ScreaM - nes pats AK m─Śgstu ir ┼żinau k─ů gali Scream'as.

P.S - šukuosena jo ''achuj*na" :D .

Sakau  :D

K┼żn nepalyginsi Entry fraggerio nuo sniperio

Na taip gal ir blogus kandidatus i┼írinkau, bet vistiek manau kad abu labai geri ┼żaid─Śjai.

Kaip awp hateris, tai u┼ż scream, nes awp daug camperi┼│, kurie girias, kad daug padar─Ś kill, nors tik camp'ino, ─Źia ne kenniui :D.

┼Żiurint koks rankas :)┬á

O ┼íiaip a┼í irgi u┼ż scream, ┼żinai pirmasis pavizdys ─» j─» lygiavausi ir lygiuosiusi.

─îia tur─Śtu b┼źt guardian vs kennys, bet ir durnam ai┼íku, kad guardian :D

I┼í guardian nelabai esu gird─Śjas esu bi┼íki mates bet nelabai, bet d─Śkui kad prane┼íei reik─Śs pasidom─Śtu juo giliau :)

Nuoroda ─» komentar─ů

Kaip awp hateris, tai u┼ż scream, nes awp daug camperi┼│, kurie girias, kad daug padar─Ś kill, nors tik camp'ino, ─Źia ne kenniui :D.

─Źj silveris esi :D arba dar cs 1.6 belo┼íi :D tai ─Źia taktika ir tokia taktika pasiteisina labiau nei tu pushini nemoki ┼íaudyt nei kur ┼żi┼źr─Śt ir mir┼íti ir poto verki 5/20 killu nes nemoki takti┼íkai lo┼ít ir ┼í┼źdus darai, o tas kuris lo┼íia protingai, kad ir su 30 fragu s─Śdi ir tokius kaip tu carrina :D

Nuoroda ─» komentar─ů

─Źj silveris esi :D arba dar cs 1.6 belo┼íi :D tai ─Źia taktika ir tokia taktika pasiteisina labiau nei tu pushini nemoki ┼íaudyt nei kur ┼żi┼źr─Śt ir mir┼íti ir poto verki 5/20 killu nes nemoki takti┼íkai lo┼ít ir ┼í┼źdus darai, o tas kuris lo┼íia protingai, kad ir su 30 fragu s─Śdi ir tokius kaip tu carrina :D

Aha, bent jau man taip n─Śra a┼í su awp pu┼íinu ir va deathmatche 45/5/11 baigiau tre─Źioje vietoje kur pirmoje sed─Śjo 48/0+/20+

Nuoroda ─» komentar─ů

Aha, bent jau man taip n─Śra a┼í su awp pu┼íinu ir va deathmatche 45/5/11 baigiau tre─Źioje vietoje kur pirmoje sed─Śjo 48/0+/20+

deathmatche :DDDD man irgi taip n─Śra deathmatche a┼í kalbu apie facit,mm(competitive) kur ┼żaidi 5v5 ir jei mir┼íti neprisikeli kol raundas nesibaigia jei ┼żinai tokius :D

Nuoroda ─» komentar─ů

deathmatche :DDDD man irgi taip n─Śra deathmatche a┼í kalbu apie facit,mm(competitive) kur ┼żaidi 5v5 ir jei mir┼íti neprisikeli kol raundas nesibaigia jei ┼żinai tokius :D

Jai moki ┼żaisti ir pushinti gali ir per mm. Bet jai ai┼íku esi camperis taip ir nemanau kad i┼ímoksi normaliai su awp.

Nuoroda ─» komentar─ů

Jai moki ┼żaisti ir pushinti gali ir per mm. Bet jai ai┼íku esi camperis taip ir nemanau kad i┼ímoksi normaliai su awp.

tai, kad dabar tas camperio apibr─Ś┼żimas yra kitoks jis juda daug nepriklausant kokiam saite yra, visvien movement ─»g┼źd┼żiai ger─Śja, kad ir campinant

Nuoroda ─» komentar─ů

Atsipra┼íau kad prikeliu tem─ů, bet noriu ir a┼í pasireik┼íti.

┼á─» kart─ů a┼í balsuosiu u┼ż kennyS'─ů. Kadangi jis su awp'u kiekvienas rungtynes su┼żaid┼żia normaliai, ir stovi savo vietoje kaip jam reikia.

ScreaM, da┼żniausiai prasileid┼żia greit, bei ne tok─» var┼żov─ů parinkai AWPER─« su Entry..

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...