Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

westLIFE.LT - Prisijunk prie mūsų


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2959 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, taigi norėčiau jums pranešti apie naujai įsikūrusi sa-mp projektą westLIFE.LT

 

Trumpai apie svetainę -​ Puslapis yra stabilioje būsenoje, veikia kuo puikiausiai, nėra jokių strigimų. Puslapis yra prižiūrimas kiek įmanoma, keliami atnaujinimai į svetainę, taisomos įmatomos klaidos, keliamos modifikacijos. Su jumis kiti forumo nariai bendraus tikrai draugiškai, neįžeidinės, nestumdys iš kampo į kampą. Nes to administracija netoleruoja, bus palaikoma labai griežta tvarka svetainėje, ir nebus jokių taikomų nuolaidų, kitaip tariant pasigailėjimų.​ 

 

Trumpai apie SA:MP serverį -​ 

​ 

Jis yra kuriamas nuo tgp-life modifikacijos. Veiksmas vyks los-santos mieste. Serveris yra perkuriamas sparčiai, neatpažįstamai. Į serverį bus įnvestuojama nemaža pinigų suma. Greitu metu bus tvarkingai sulygiuotas kodas. Prie modifikacijos dirbu tik aš vienas kolkas, o vėliau teks klaustis,pirktis paslaugas iš žinomų scripterių ko nesugebėsiu padaryti pats aš. Serveryje yra 7 darbai su direktoriaus pakvietimu, ir 5 be direktoriaus, apačioje bus parašyti visi darbai su direktoriaus pakvietimu, ir trumpas aprašymas apie tą darbą. Žaidimas pradėdamas nuo 0 XP, kadangi mano manymu geriau yra žaisti nuo pat pradžių, ir siekti savo tikslo, žaidimo pinigų gausite 10000 Eur, jų pilnai užteks ant teisių, ir kitų reikiamų dalykų.. Serverio kodai yra perašomi tvarkingai, nedaroma klaidų, stengiamasi rašyti su nosinėmis, ir kitais mažais dalykais. IŠ KARTO PASAKAU, kad serveryje tokių dalykų nebus, kaip - nemokami administratoriai, nemokami vipai, nemokami direktoriai. Juos reikias užsidirbti savo rankomis, o ne kitaip sakant nardymais..​ 

 

Trumpai apie projekto savininką -​ Serverio savininkas - Ekspresas_Wolfman. Man yra 18 metų, mano vardas Ernestas iš Šiaulių, aš esu draugiškas, kiekvienam naujokui padėsiu kuo galėsiu, nebūsite ignoruojami ar išjuokiami.Esu pasiruošęs dirbti rimtai ir nepasiduosiu net jei ištiks nesėkmė, sieksiu tikslo kad ir kas be nutiktų.

Trumpas darbų aprašymas, didesnius aprašymus galėsite susirasti puslapyje.​ 

​ 

Medikas ( 500 XP )​ - Patekote į avariją, jus sumušė mirtinai.medikai jums padės!​ 

Taksistas ( 1.000 XP ) ​ - Veža žaidėjus iš tam tikros vietos į tam tikrą vietą pagal žaidėjų norus. Bet ir už tai reikia sumokėti papildomą mokestį!​ 

Mechanikas ( 2.000 XP ) ​-

Jeigu tau reikia gražaus tiuningo mašinai, reikia pagalbos kelyje, ar pripilti degalų - tau Mechanikai padės!​ 

Reporteris ( 2.500 XP )​ - Jeigu tau reikią kažką skubiai parduoti,mašiną,namą Reporteriai atskubės kaip tik galės.​ 

Prekeivis ( 3.000 XP )Reikia nelegalių ginklų, narkotikų kreipkis į Prekeivius!​ 

Furistas( 3.000 XP )-  Vežioją krovinius,nelegalias prekes  iš taško A į tašką B.

Policininkas( 3.500 XP )​ - Tai pagrindinis serverio darbas kuris yra labai atsakingas. Policija jums padės bėdoje, jeigu jus turite bėdų! Bei Policija saugo serverį nuo nusikaltėlių.​ 

 

Kas mūsų projekte geriau, nei kituose serveriuose ( neįskaitant populiarių, ir gerų, kadangi savo dar projekto nelaikau tokio ) -​ 

1.Kituose serveriuos viskas dalinama iš "oro", o pas mus taip nebus. Bus skirtos tam atrankos, apklausos.​

2.Stengiames projektą padaryti draugišką, žaidėjus kurie suteiktų vienas kitam pagalbą, kai jos prireiktų jiems.​ 

3.Serveryje jausies saugus, nes stengsimes prižiūrėti serverį nuo nusikaltelių kurie kenks mūsų serveriui.​ 

4.Surinktą malonų,draugišką kolektyva.

5.Aktyviai progresuojantį projektą,jo veiklą.

 

Serveris -​ jis stovės ant VPS serverio, kolkas IP adreso nėra, nes serverio progresas gan mažas, bet gan greitai kuriamas, ir išvys dienos šviesą!

Redaguota , nario Ekspresas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemanau kad projektas kuriamas ne nuo 0 bus sėkmingas, bet negaliu to įrodyti. Didžiausios sėkmės. :)

 

Ačiū.

 

 

Forumas man labai patiko. Unikalus galiu sakyti dizainas tikrai vertas daug ko. Žodžiu žiūrėsim kaip toliau bus tikiuosi dirbsite įtin smarkiai ir rodysit atnaujinimuu. Sekmės. ;)

 

 

Ačiū labai, malonu girdėti, kad patiko forumo dizainas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gera administracija, dažnus atnaujinimai,savo darba nusimanantis savininkai bei administracija.

:funny: :funny: :funny: :funny: :funny:

Redaguota , nario Galardas
1.2. Rašyti pilnus, turiningus ir nebereikšmius pranešimus. Vietoje žodelių "patikimas, sėkmės, jėga, žinau, fainai, ok, gerai, help" ar panašių geriau nieko nerašyti.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gera administracija, dažnus atnaujinimai,savo darba nusimanantis savininkai bei administracija.

Bet juk iš 10 serverių kokie 8 ta patį gali pasiūlyti, tai vis dar manau klausimas liko neatsakytas, būtent kodėl? ką įpatingo galite pasiūlyti, ko kiti negali?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Forumas man labai patiko. Unikalus galiu sakyti dizainas tikrai vertas daug ko. Žodžiu žiūrėsim kaip toliau bus tikiuosi dirbsite įtin smarkiai ir rodysit atnaujinimuu. Sekmės. ;)

 

nebefreepostink kiekvienoje temoje, nes jau atsibodai, forumo dizainas tikrai nera unikalus, parodyk nuotrauku is serverio ir keleta unikaliu sistemu is jusu serverio :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2959 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...