Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

pardota


.axel`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2966 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Na ne pauliokas mano vardas jai nematai ir per tarpininką nicka pasakysiu ir galės patikrinti ar nėra vdb :)


O tu katinas.leo apgavai žmogu kuriesi naujus sg acc naujus skp ir bandai apgaudinėti, nes stornic tavo draugas ir matos aiškiai kad pakv jis davė nu graudus esi

Redaguota , nario .axel`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na ne pauliokas mano vardas jai nematai ir per tarpininką nicka pasakysiu ir galės patikrinti ar nėra vdb :)

O tu katinas.leo apgavai žmogu kuriesi naujus sg acc naujus skp ir bandau apgaudinėti, nes stornic tavo draugas ir matos aiškiai kad pakv jis davė nu graudus esi

norėčiau, kad patikrintų moderatoriai mūsų abiejų IP adresus, vakar vakare iš jo nusipirkau H1Z1 paskyrą kartu prie jos pridėjo šio forumo pakvietimą, pirma diena aš čia, o jau kažkoks mažvaikis, kuris serga sunkia enorekcija man bando kažką įrodinėti, galim pašnekėti per skype kaip tėvas su sūnum ir pabandysi man kažką įrodinėti.

Be to matau esi nemažas isterikas, nueik pas mokyklos psichologus gal pagelbės, nes nemanau, kad tu psichiškai stabilus asmuo esi

Redaguota , nario V1NKY
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

https://www.supergames.lt/topic/245264-perku-sarglt-milijonus/jo tokie patis skype nice bro, net nesigincisiu

O esme kad tu kaziolas esi ir net neverta tau nick sakyti rimtas bus pirkėjas tai ir bus nickas ir pasitikrins kadangi vdb nėra, bro bye m8

tai, kad mano skype vinky3719 kokie dar tokie patįs, tu rimtai daužtas esi... o gal dar abecele prieš miegą pamokyti?

Ai čia tipo jei tave pakviečia žmogus kuris turi pora neigiamų tai tu irgi būni atsakingas už tuos neigiamus? tu toks nelogiškas net nežinau ką tau dar pasakyt..

Redaguota , nario V1NKY
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kad tu tas pats kuris apgavo su hizi acc o tu ta pati hizi parduodi nu sakau net neberasik gi visi zino, nes nebatsakisiu durniui

apgavau? su žmogumi kuris rašė toje temoje viską išspresta ir išsiaiškina, o va dėl tavęs manau dar bus temų nes iš tavo elgsenos suprantu, kad kažką rezgi, nusipirkai kokia paskyrą ir bijai, kad ją susigražins ar kažkas tokio, o gal Matt_I būsi kuris iš Bige_M paskyrą nupirko ? http://i.imgur.com/DJJAKJ8.png

arba gali būti nupiso žmogus paskyrą nuo ko nors dabar prastūmti kuo greičiau bando kol savininkas nesusigražino, nes labai skuba kažkur jis ir trina savo kiekvieną tema kaip pastebėjau su šituo parduodamu vartotoju, neprasidėčiau su tokiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nedomini lavonas, zinau kad sarginis esi nes ir ant sarg milu apipises esi katinas.leo nes matos sarg patirties turi o kad as kazka apgavau tai pateik irodimus ok laisvas dar parasai tai duxu *Myliu SuperGames.lt* esi

kai tu daužtas aš tau rimtai sakau, prie ko čia kažkoks katinas.leo mano skype vinky3719 ar tu rimtai skaityti nemoki, kažkoks nenormalus, V_P Matt_Imaginative stobal, sarge aš nelošiu, tuo labiau milijonų nerenku, kadaise lošiau kol likau be paskyros, o dabar tik šiaip domiuosi kaip ten kam sekasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

tu dx *Myliu SuperGames.lt* gi pasikeites skp esi aiskinu lavonas *Myliu SuperGames.lt* atlepuha nu ne matt_i gaidy


vienas zmogus parase temoj nicka jai moki skaitit surasi

Redaguota , nario Galardas
1.1. Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kai tu daužtas aš tau rimtai sakau, prie ko čia kažkoks katinas.leo mano skype vinky3719 ar tu rimtai skaityti nemoki, kažkoks nenormalus, V_P Matt_Imaginative stobal, sarge aš nelošiu, tuo labiau milijonų nerenku, kadaise lošiau kol likau be paskyros, o dabar tik šiaip domiuosi kaip ten kam sekasi.

Seni už šmeižima mano draugo acc. Tas yra matt gaila bet tai ne jis :) O mano draugelio.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2966 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...