Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Tvarkau MineCraft serverių pluginus


PauliusM*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2927 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, kuriu serverius pagal JŪSŲ norus,
Su Pluginais viską padarau nuo 0, pagal jūsų užsakymą
T.y. Kokio tipo serverio norėsite tokį padarysiu. [Aišku jog tokių serverių kaip MinePlex tikrai nesugebėčiau padaryti, rašau šitą norint apsisaugot nuo "durnų" komentarų]
Jums reikia tik turėsi savo hostingą ant kurio aš galėsiu dirbti.

Netiki mano galimybėmis?
Užsuk į mano OP-PRISON serverį :
mc.frost.lt [bus paleistas rytoj ryte, dabar tvarkomas]


Tvarkau nenemokamai, o už pinigus.
Atsiskaitymai - BANKU/PAYSERA/PERLAS
Kiekvieno serverio tipas turi savo kainą.


Niekam neįdomi "ragerių" nuomonė, todėl prašau tokių žmonių nekomentuoti.


Visa informacija skype : sholee.sholee1

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesuprantu, kodėl žmonės dar neprašo pinigų už tai, kad Skype nustatymus "patvarkytų", ar kokį žaidimą suinstaliuotų... 

Geriau pagalvojus, juk dauguma šio žaidimo serverių savininkų dar labai jauni ir tai kas mums atrodo tiesiog nerealiai paprasta, jiems tai panašu į "visatos paslaptis", kurių niekas negali sužinoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geriau pagalvojus, juk dauguma šio žaidimo serverių savininkų dar labai jauni ir tai kas mums atrodo tiesiog nerealiai paprasta, jiems tai panašu į "visatos paslaptis", kurių niekas negali sužinoti.

 pamenu, kai pats norėjau išmokti konfigūruoti pluginus (prieš 5 m.), tai paprašiau vieno žmogelio pagalbos, kad šiek tiek padėtų, tai tas žmogelis užsiprašė 20 litų (už tokį paprastą dalyką..) Atsisakęs pradėjau pats domėtis ir radau daug tutorial'ų youtube'je, kur aiškiai paaiškina, kaip ką daryti ir t.t. Daugelis jaunosios kartos minecraft serverių kūrėjų mano, kad pluginų konfigūravimas yra mokslas apie raketas, tačiau teisybei tai yra labai paprasta ir lengva, todėl nepatariu imti iš jo jokių paslaugų, geriau patys išmokite.  Todėl judėkit į priekį ir sėkmės. Thumbs up.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Buvau užsukęs į tavo serverį. Iš A bloko į E pasikėliau per keletą minučių, prisijungęs į serverį gauni deimantinius max įrankius, daug klaidų pastebėjau. Nežinau ar tu labai toks geras "pluginų tvarkytojas".

Mano serverio tipas - OP PRISON, vien tik žodis OP viską pasako, ir pvž : pasikelti pirmus rangus yra lengva, o paskui reikia labai daug pinigų ir laiko praleist serveryje, jog galėtum pasikelti tą rangą.

 

Geriau pagalvojus, juk dauguma šio žaidimo serverių savininkų dar labai jauni ir tai kas mums atrodo tiesiog nerealiai paprasta, jiems tai panašu į "visatos paslaptis", kurių niekas negali sužinoti.

Čia ne mokslas, tiesiog yra tikrai daug žmonių kurie nesupranta, nors ir kartais google nepadeda išspręsti kai kurių bėdų

 

 pamenu, kai pats norėjau išmokti konfigūruoti pluginus (prieš 5 m.), tai paprašiau vieno žmogelio pagalbos, kad šiek tiek padėtų, tai tas žmogelis užsiprašė 20 litų (už tokį paprastą dalyką..) Atsisakęs pradėjau pats domėtis ir radau daug tutorial'ų youtube'je, kur aiškiai paaiškina, kaip ką daryti ir t.t. Daugelis jaunosios kartos minecraft serverių kūrėjų mano, kad pluginų konfigūravimas yra mokslas apie raketas, tačiau teisybei tai yra labai paprasta ir

lengva, todėl nepatariu imti iš jo jokių paslaugų, geriau patys išmokite.  Todėl judėkit į priekį ir sėkmės. Thumbs up.

Jau vienas čiūvelis pasiemė ir tikrai neatrodo jog jis yra nepatenkintas, viskas jam tinka. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2927 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...