Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau žmonių kurie žaidžia Warframe.


From_Hell

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2922 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts


warframe_new_logo_by_jackshepardn7-d8rld


Sveiki, ieškau žmonių kas žaidžia Warframe.
P.S Žaidimas yra Free To Play , tiesiog įsirašote Steamą ir susirandate Free To Play kategorijoje Warframe, šiuo metu užima 3 vietą. 
 
Ieškau žmonių, kas norėtų pradėti žaisti, o gal jau ir žaidžia iš seniau.
 
Esu sukuręs klaną ir jo bazę, ten galėtumėt prisidaryti ginklų, nes jau nemažai esu išradęs, pradžia naujokams būtų kur kas lengvesnė negu žaisti nuo visiško 0 ir vienam. 
 
Tiesiog dėl idomumo norėčiau susirasti Lietuvių, kuriems šis žaidimas taipogi patinka kaip, kad jis patinka man.
 



Mano nickas žaidime NFTKARKE
Steam: http://steamcommunity.com/id/karke/

Skype: karkex1
Jeigu kas norit prisijungti, kvieskit.


 

P.S Naujiems žaidėjams patariu registruotis per mano referalo nuorodą, nes gausite 7 dienų Affinity boostą, bus lengviau pasikelt levelį.

Nuoroda: https://warframe.com/signup?referrerId=563d07b23ade7f643f393b8b



 
Klane dar turiu apie 26 laisvas vietas, jeigu labai reikės galėsiu ir daugiau padaryti.
 

Traileris:
 
https://www.youtube.com/watch?v=mRVNVo7GCjM
 

Gameplay:
 

 


Redaguota , nario From_Hell
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nu ta prasme betkas gali įkurti klaną ir turėti bazę, bet esmė tame, kad tau reikės ilgai ir nuobodžiai žaisti kol surinksi labai retą daigtą pavadinimu Forma, be jos negali pridėti nei vieno kambario į savo klano bazę, o pas mane yra absoliučiai visi kambariai sukurti, kokių tik reikia, kad galėtum išradinėti ginklus kurių žaidime nenusipirksi už pinigus paprastoje žaidimo parduotuvėje, taipogi jų blueprintų irgi misijose nemėto. Ir čia ne koks open world survival žaidimas, labiau kaip šaudyklė, tarkim CS:GO ane, tik kad po kosmosą skraidai ir kapoji misijas prieš NPC, gali kartu su draugais daryti, atrodo lengva pradžioje, bet prieini vienu momentu prie tokių misijų, kai jau ir tie NPC pradeda tave vanot kaip šunį, įdomios misijos visokie survivalai, spy ir t.t čia reikia įsižaist, kad suprasti kaip žaidimo mechanika veikia. Yra ir tas pats PVP jeigu nepatinka tau prieš NPC lošt, galėsi pasireikšt prieš kitus žaidėjus. Keliauju per planetas, kiekviena planeta meta tam tikrus resursus, turi savo bosus ir panašiai, čia viską gauti užtrunka laiko ir reikia turėti kantrybės bei noro žinoma. Apie bazę savo norėjau tik tiek pasakyti, kad ten jau viskas kaip ant lėkštutės patiesta, prisijungi į klaną ir gaminiesi ką nori, tik žinoma reikia levelį užsikelt ant ACC, nes ten ant ginklų ir warframų yra rankai iki 30, o ant acc lvl jau kyla atskirai, ir tas lvl yra reikalingas norint unlockint kokį naują ginklą ir panašiai + tau levelio niekas neduos taip paprastai turi praeit išbandymą, kad jį gaut, o jeigu nepraeini, lauki 24 valandas kol turėsi kitą šancą tai padaryti vėl.

 

P.S Dar ir žaidime pajudėt galima kaip kokiam parkuristui :D Begiot ir laipiot sienom, saltai įvairūs ir t.t ir šiaip atnaujinimai vyksta vis kažko naujo įdeda į parduotuvę, kad neužpistų su tom pačiom figniom visalaiką begiot. 

Redaguota , nario From_Hell
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu ta prasme betkas gali įkurti klaną ir turėti bazę, bet esmė tame, kad tau reikės ilgai ir nuobodžiai žaisti kol surinksi labai retą daigtą pavadinimu Forma, be jos negali pridėti nei vieno kambario į savo klano bazę, o pas mane yra absoliučiai visi kambariai sukurti, kokių tik reikia, kad galėtum išradinėti ginklus kurių žaidime nenusipirksi už pinigus paprastoje žaidimo parduotuvėje, taipogi jų blueprintų irgi misijose nemėto. Ir čia ne koks open world survival žaidimas, labiau kaip šaudyklė, tarkim CS:GO ane, tik kad po kosmosą skraidai ir kapoji misijas prieš NPC, gali kartu su draugais daryti, atrodo lengva pradžioje, bet prieini vienu momentu prie tokių misijų, kai jau ir tie NPC pradeda tave vanot kaip šunį, įdomios misijos visokie survivalai, spy ir t.t čia reikia įsižaist, kad suprasti kaip žaidimo mechanika veikia. Yra ir tas pats PVP jeigu nepatinka tau prieš NPC lošt, galėsi pasireikšt prieš kitus žaidėjus. Keliauju per planetas, kiekviena planeta meta tam tikrus resursus, turi savo bosus ir panašiai, čia viską gauti užtrunka laiko ir reikia turėti kantrybės bei noro žinoma. Apie bazę savo norėjau tik tiek pasakyti, kad ten jau viskas kaip ant lėkštutės patiesta, prisijungi į klaną ir gaminiesi ką nori, tik žinoma reikia levelį užsikelt ant ACC, nes ten ant ginklų ir warframų yra rankai iki 30, o ant acc lvl jau kyla atskirai, ir tas lvl yra reikalingas norint unlockint kokį naują ginklą ir panašiai + tau levelio niekas neduos taip paprastai turi praeit išbandymą, kad jį gaut, o jeigu nepraeini, lauki 24 valandas kol turėsi kitą šancą tai padaryti vėl.

 

P.S Dar ir žaidime pajudėt galima kaip kokiam parkuristui :D Begiot ir laipiot sienom, saltai įvairūs ir t.t ir šiaip atnaujinimai vyksta vis kažko naujo įdeda į parduotuvę, kad neužpistų su tom pačiom figniom visalaiką begiot. 

Jau senei šitą žaidimą buvau nusižiūrėjęs. Šiandien parsisiunčiau, lošiu dabar... Visai įdomiai. :D 

https://steamcommunity.com/id/3rnixas

Pakviesk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

prisijungčiau neesu žaides verta? nes nežinau. 

Na ar verta ar ne čia jau tavo reikalas, pas visus skirtingai su žaidimais, vienus kabliuoja kitų nelabai. Tau rinktis, jeigu nori gali išmegint niekas gi per galvą neduos.

 

Man šiandien laisva, tai žaisiu kol miegot nepatrauks manęs, tai gali pridėti tiek į skype tiek į steamą. Galėsim pažaist


Skype: karkex1

Steam: http://steamcommunity.com/id/karke/


Redaguota , nario From_Hell
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Chebra sveiki dar kartelį. Norėjau pranešt, kad nevisada tikrinu šią tema, todėl jeigu norite paspartint procesą, tiesiog nesidrovėkit ir patys pakvieskit mane tiek į steamą, tiek į skype. Būtų neblogai jeigu dar ir kalbėt galėtumėte, nes labai užpisa žaidime chatint, kadangi ten tiek veiksmo, kad nevisada yra kada atrašyt :D

 

Skype: karkex1

Steam: http://steamcommunity.com/id/karke/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Turbūt pradėsiu žaisti atrodo nearealiai

Ir yra nerealiai geras žaidimas, jokio streso, kaip kad lolas, dota, cs'ai visi ir t.t. Nesinervuoji žaisdamas, o kaifuoji tiesiog :D Ir žaidimas turi labai įdomų story line'ą atidarinėji viską po truputi, pradžioj viskas tuštoka, nieko nematai, nieko neturi, bet įsižaidus toliau, galima pamatyti, kad pilnėja žaidimas. 

Patariu per mano nuoroda užsiregint, gausi 7 dienų exp boostą žaidime nemokamai, pravers tikrai pradžiai, kad pasikelt pirmus levelius greičiau.


Registracija: https://warframe.com...ade7f643f393b8b


Jeigu ką, susisiek su manimi, galėsiu galbūt kažkuom padėti, duomenis palikau temos viršuje, bei atsakyme virš tavojo. Sekmės :)

Redaguota , nario From_Hell
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

UP - Dar turim pilna vietos klane, atsirado vos keli žmonės kas susidomėjo žaidimu, nebus dar norinčių pradėti ?

P.S Susisiekite su manim, jeigu yra noro pradėti rimtai žaisti šitą žaidimą, lengva nebus, bet tai jį ir padaro įdomiu :)

 

- Prisegu dar vieną video -

 


Gameplay 2 ( Įvairios misijos Void, Defence, Survival ir t.t P.S High Level žaidėjas ):

 

 


Redaguota , nario From_Hell
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2922 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...