Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Padeėtumėt pradėti žaisti naujokas League of Legends ?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2954 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki forumo nariai.


Norėčiau šioje temoje sulaukti pagalbos kaip tinkamai pradėti žaisti ši žaidimą.


Buvo viena tema naujokams, bet kiek mačiau buvo parašyta yra klaidinaničos informacijos.


Norėčiau kad aprašytumėt kuo plačiau apie ši žaidima jeigu nesunku.


Atsidėkočiau žaliu mygtuku. ;)


Geros dienos Forumiečiai !


 


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žaisk ir suprasi ... pradėk kaip visi pereik TUT , tada eik prieš intro botus jei visai normaliai žaisis junkis su Beginer botais tada kai su jeis normaliau eisis galėsi pamėgint kartelį Normal matcha, nebijok kartais būna ant normal match dar baisesni žaidėjei negu botai :D aš irgi bijojau eit normal bet poto pamačiau kad yra ir prastesnių žaidėjų tai ... kodėl gi ne ?:D nors pats nežaidžiu lol daug retkarčiais bet geriausiai stenktis ne feedint atsargiai žaist :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žaisk ir suprasi ... pradėk kaip visi pereik TUT , tada eik prieš intro botus jei visai normaliai žaisis junkis su Beginer botais tada kai su jeis normaliau eisis galėsi pamėgint kartelį Normal matcha, nebijok kartais būna ant normal match dar baisesni žaidėjei negu botai :D aš irgi bijojau eit normal bet poto pamačiau kad yra ir prastesnių žaidėjų tai ... kodėl gi ne ? :D nors pats nežaidžiu lol daug retkarčiais bet geriausiai stenktis ne feedint atsargiai žaist :)

Nežinau kaip, bet sužaidžiau ant sunkiausu bot 23-4 rezu, kierinau komanda.. Na manau su laiku tobulėsiu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patarčiau žiūrėti streamus twitche. Pvz. aš pradėjau žaisti lol'ą dėl to, kad pamačiau kaip žaidžia vienas streameris (NightBlue3 challanger jungle mainas), žiūrėk kaip jie žaidžia, ką daro ir t.t. Įsidėmėk buildus, nepatarčiau viską bandyti atkartoti ką jis daro, bet maždaug susidaryti įspūdį. Neflamink, nes pradėti tiltinti t.y. pradėsi galvoti, kad pralaimėsim ir viskas (tiltinai vienam game, tiltinsi ir kitam, nesvarbu, kad laimim taip jau yra ), būk optimistas. Na žinoma yra tokių game kur neįmanoma išcarrinti, bet... Bėje, kokio lygio esi? 

Redaguota , nario Misha`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patarčiau žiūrėti streamus twitche. Pvz. aš pradėjau žaisti lol'ą dėl to, kad pamačiau kaip žaidžia vienas streameris (NightBlue3 challanger jungle mainas), žiūrėk kaip jie žaidžia, ką daro ir t.t. Įsidėmėk buildus, nepatarčiau viską bandyti atkartoti ką jis daro, bet maždaug susidaryti įspūdį. Neflamink, nes pradėti tiltinti t.y. pradėsi galvoti, kad pralaimėsim ir viskas (tiltinai vienam game, tiltinsi ir kitam, nesvarbu, kad laimim taip jau yra ), būk optimistas. Na žinoma yra tokių game kur neįmanoma išcarrinti, bet... Bėje, kokio lygio esi? 

Mano lėvelis 3. Na ištikro man visai gerai einas už LUX žaisti, tai galvoju gal ant jos tobulėti ir visados ant jos žaisti ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano lėvelis 3. Na ištikro man visai gerai einas už LUX žaisti, tai galvoju gal ant jos tobulėti ir visados ant jos žaisti ?

Vienas champas atsibos, jei žaisi daug su juo. Taupyk IP ant ZED čhampo, įdomiausias čhampas bent jau man. O šeip siūlyčiau žaist su master yi, nes jis paprasčiausias, kol apsiprasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežaisk už viena champ'a , nes kartais gali paiimti ir tavo lux.Ir paskui už kitus nemokėsi žaisti pradėsi flaiminti ir pradės tau nesisekti. Sakyčiau žaisk su free champais.Tada nueik į internėta pasižėk ju buildus ir taip atsirinksi kiek viena champa tope/mide/jungle/adc ir supporte.Taip ir siulyčiau žaisti ir laikui bėgant pradėsi žaisti normaliai , bet tam reikia turėti kantrybės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2954 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...