Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3747 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

wtf kas čia per video? tipo jeigu per žinias parodys mašiną kuri nutrenkia žmogų tai reiškia west-city pristatymas

 

Kažkoks keistas video, ir 99% projektų kurie gryžo su "trenksmu" ( nors jokio čia trenksmo nematau ) užsidarė.

 

Sėkmės jums, būkit tas 1% projektų kurie gryžo su trenksmu ir neužsidarė.

Redaguota , nario K1NGAS

wtf kas čia per video? tipo jeigu per žinias parodys mašiną kuri nutrenkia žmogų tai reiškia west-city pristatymas

 

Kažkoks keistas video, ir 99% projektų kurie gryžo su "trenksmu" ( nors jokio čia trenksmo nematau ) užsidarė.

 

Sėkmės jums, būkit tas 1% projektų kurie gryžo su trenksmu ir neužsidarė.

Kažkam su smegenym blogai, čia nereikia visokių pripiskių ieškot prie klipo kur tiesiog sukurtas juoko formo, ir abejoju ar kam rūpi tie jūsų 1% ar 99% užsidaro ar atidaro.

wtf kas čia per video? tipo jeigu per žinias parodys mašiną kuri nutrenkia žmogų tai reiškia west-city pristatymas

 

Kažkoks keistas video, ir 99% projektų kurie gryžo su "trenksmu" ( nors jokio čia trenksmo nematau ) užsidarė.

 

Sėkmės jums, būkit tas 1% projektų kurie gryžo su trenksmu ir neužsidarė.

Dėkui už nuomonę, pasistengsim tiek kiek galėsim :)

7ncdMDV.png

Kažkam su smegenym blogai, čia nereikia visokių pripiskių ieškot prie klipo kur tiesiog sukurtas juoko formo, ir abejoju ar kam rūpi tie jūsų 1% ar 99% užsidaro ar atidaro.

Gerai, kad būtum blogas užtenka, jog tavo nuomonė išsiskirtų iš kitų.

Video tavo kurtas ( manau ), dėl to tu jį ir gini. Kur tu čia matai trenksmą? Kai žmogų nutrenkia mašina? Projektas gryžta su trenksmu ir be trenksmo jau nežinau kiek kartų, ir dar nei kart neparodėt nieko gero išskyrus Figo laikus.

(redaguota)

Gerai, kad būtum blogas užtenka, jog tavo nuomonė išsiskirtų iš kitų.

Video tavo kurtas ( manau ), dėl to tu jį ir gini. Kur tu čia matai trenksmą? Kai žmogų nutrenkia mašina? Projektas gryžta su trenksmu ir be trenksmo jau nežinau kiek kartų, ir dar nei kart neparodėt nieko gero išskyrus Figo laikus.

Vadindamas save blogiu, tu mintyse laikai save lyg moki kritikuoti, išsakai išsamią nuomonę, kritiką. Nors neši šūdus kažkokius nieko nepaaiškinęs, nesvarbu kiek projektas bandė, svarbu žmonės bando - ir bandys. O tokie verksniai kaip tu tik gadina visą norą kažką kūrti, ateidami ir apsiverkdami. Tai tu vietoj to kad sakai jog visi projektai kurie grįžta vėl užsidaro paimk ir padaryk tokį projektą kuris nepatirs tokių dalykų. Kalbėt visi mokame. 

"tipo jeigu per žinias parodys mašiną kuri nutrenkia žmogų tai reiškia west-city pristatymas" 

Didesnio šūdo neesu matęs per visą savo gyvenimą. 

Redaguota , nario stonnys

Vadindamas save blogiu, tu mintyse laikai save lyg moki kritikuoti, išsakai išsamią nuomonę, kritiką. Nors neši šūdus kažkokius nieko nepaaiškinęs, nesvarbu kiek projektas bandė, svarbu žmonės bando - ir bandys. O tokie verksniai kaip tu tik gadina visą norą kažką kūrti, ateidami ir apsiverkdami. Tai tu vietoj to kad sakai jog visi projektai kurie grįžta vėl užsidaro paimk ir padaryk tokį projektą kuris nepatirs tokių dalykų. Kalbėt visi mokame. 

"tipo jeigu per žinias parodys mašiną kuri nutrenkia žmogų tai reiškia west-city pristatymas" 

Didesnio šūdo neesu matęs per visą savo gyvenimą. 

"Nors neši šūdus kažkokius nieko nepaaiškinęs <...>" Nesupratau šito sakinio. Pas mane visi žodžiai argumentuoti, ko pas tave nerasi. 

"<...>ateidami ir apsiverkdami<...>" Į west-city net nežadu kojos kelti, nes žinau, jog yogho projektą išlaikys maksimum mėnesį. Verkti dėl šio projekto nėra tikslo, tiesiog gaila žmonių, kurie sugaiš savo brangų laiką.

 

Vienu žodžiu, jeigu nori toliau freepostint tai daryk man į a.ž.

  • Parašė po 2 savaičių...
(redaguota)

wtf kas čia per video? tipo jeigu per žinias parodys mašiną kuri nutrenkia žmogų tai reiškia west-city pristatymas

 

Kažkoks keistas video, ir 99% projektų kurie gryžo su "trenksmu" ( nors jokio čia trenksmo nematau ) užsidarė.

 

Sėkmės jums, būkit tas 1% projektų kurie gryžo su trenksmu ir neužsidarė.

Ir prie tu 99% yra vLRG.LT projektas ;) kuris irgi nieko gero neparodo ir užsidaro :)

o apie video tai kaip ir visai neblogai ;) tikiuosi neužsidarysite taip greitai :)

Redaguota , nario Infernus

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3747 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...