Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).
Mes laikomės BDAR (Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento) ir neteikiame jokios informacijos projektų/serverių administracijai apie narių parduodamus projektų/serverių turtus.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3758 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Vel parduodamas, sake visi koks geras ten projektas. Taip ir neuzejau.

Išties nėra ko stebėtis, kekvienas projektas savininkams/įkūrėjams (t.y jie visada kelia savo projektą, kad jis geriausias, kad čia viskas unikalu, bet po to tiesiog taip gaunasi, kad žmonės pamato kas tai per projekte ir ar verta jame likti.) tai kalbu apie žaidėjų skaičių, aišku, serverio gal ir nebuvo, bet tiesiog, galbūt administracija gali būti gera, su gera reputacija, nes manau žmonės ateina ne vien dėl to, kad serveris geras, bet, kad jame būtų visi lygūs, nes būna priimti kažkokie įkūrėjų draugai administratoriai, kurie bet ką banina ir tiesiog naudojasi saviems tikslams komanda, tiesiog. Manau mane supratote, sėkmės pardavime.

http://GeaLMC.lt/ - Minecraft serveris! - IP: mc.gealmc.lt!

Išties nėra ko stebėtis, kekvienas projektas savininkams/įkūrėjams (t.y jie visada kelia savo projektą, kad jis geriausias, kad čia viskas unikalu, bet po to tiesiog taip gaunasi, kad žmonės pamato kas tai per projekte ir ar verta jame likti.) tai kalbu apie žaidėjų skaičių, aišku, serverio gal ir nebuvo, bet tiesiog, galbūt administracija gali būti gera, su gera reputacija, nes manau žmonės ateina ne vien dėl to, kad serveris geras, bet, kad jame būtų visi lygūs, nes būna priimti kažkokie įkūrėjų draugai administratoriai, kurie bet ką banina ir tiesiog naudojasi saviems tikslams komanda, tiesiog. Manau mane supratote, sėkmės pardavime.

Niekada nebuvo niekas dalinama free

 

Pafreepostinai du kartus :DD

 

 

Pažiūrėjus kiek tu kartu jį gaivinai kiek kišai savo pinigų aš seniausiai bučiau metęs viską :D

Na galiu tai suprasti kaip komplimenta :D

Kaina kosminė, už domeną nori 20 eurų, kuris galioja tik 9 mėnesius, dizainas 30 eurų, na karoče, be žodžių..

 

Kad tu visiem rašinėji ir tau netinka, po to eini į forumą ir verki. :D Dizainas yra autorinis darbas, tu jį gali ir tūkstančiu eurų įvertint. Nueik į forumą, ten .psd dizaino kaina MINIMUM 60~ eurų. Taip, kad nenorėk visko nemokamai.

Kaina kosminė, už domeną nori 20 eurų, kuris galioja tik 9 mėnesius, dizainas 30 eurų, na karoče, be žodžių..

Nu jo.. Pardavėjas truputį tarp vaikiškų kainų pasimetęs.

Taip tai Greddy piestas dizainas o jis tikrai sudo nepiesia.

Na ir kas tas dizainas?

1. Jis stovi jau ilgą laiką, nestebina.

2. Tai vienas iš paprasčiausių sprendimų.

NewestLife.png


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3758 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...