Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau Projekto !


Liper

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2528 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki SuperGames nariai ir svečiai skaitantis mano tema.


 


Iškart prieikime prie tikslo, ieškau rimto MineCraft projekto.


 


Projektas tūrėtų turėtii? Hostingą, žemėlapį, ir norą dirbti prie serverio, labiau teikčiau pirmenybę, jau startavusiems serveriams.


 


------------------------------------------------------------------------------------------------------


 


Kiek aš moku? Kiek padėjau žmonėms buvo geri atsiliepimai, dabar skelbiuosi kad padėčiau tiems kuriems reikia pagalbos ar nori išmokti ką aš moku, taip pat pats mokaus irgi nors nelabai yra ko mokytis, tiesiog anglų kalba kurioje sekasi labai gerai, tikrai žinau kad bus neigiamos kritikos, stengsiuosi ja apeit ir pakeist jų nuomone apie manę.


Pas mane tvarkoma taip kad neliktu nei kruopelytės klaidu konsolėje ir pluginas 100% išnaudotu savo funkcijas. 


 


Buvau ir tarp keletą projektu, kaip - MCLG, Raidwars, McChetos, McCube, CapitalMc, dar buvau AgeCraft bet jis neatsidarė nes nepavyko pabaigt jo. Bei nemažai kitų serverių, kurių aš nebepamenu, arba tiesiog ateidavau padėti su klaidomis.


 


 


------------------------------------------------------------------------------------------------------


 


Keletas žodžių apie mane: Mėgstu gera draugija, taipogi draugiškas, sąžiningas ir be abejo padedantis.


 


------------------------------------------------------------------------------------------------------


 


Kontaktai:


Skype: supermenas71 (domantas)


 


------------------------------------------------------------------------------------------------------


 


Lauksiu visų kuriems reiks pagalbos, komentarų ir kritikos.


 


------------------------------------------------------------------------------------------------------


 


Su jumis buvo SuperGames narys Dids17 :)


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesu kažkoks žmogus kuris turi kažką būtinai pakomentuoti, bet noriu nors kažkiek pabrėžti, kad bus sunku surasti serverį, be kažkokių žinių kurių tu čia abstrakčiai nepapasakojai. Kiek vienas projektas manau nori turėti žmogų kuris kažkuo jiems praverčia. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesu kažkoks žmogus kuris turi kažką būtinai pakomentuoti, bet noriu nors kažkiek pabrėžti, kad bus sunku surasti serverį, be kažkokių žinių kurių tu čia abstrakčiai nepapasakojai. Kiek vienas projektas manau nori turėti žmogų kuris kažkuo jiems praverčia. 

Pagrinde su pluginais, bet galiu prisidėti ir prie statymų

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2528 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...