Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3763 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Neišsijungia? Tu du kart ta zodi panaudojai ir dar su š, tai nemanau kad čia rašybos klaida. Tu gal turejai galvoj kad neįsijungia? Neveltui zmones nesugeba tinkamai patart, kai net nesugebi paaiskint kame beda. Jei neįsijungia, gali but daug kas, pradeciau tikrint nuo pakrovejo, tada ziureciau ramus, galiausiai motherboard

Neišsijungia? Tu du kart ta zodi panaudojai ir dar su š, tai nemanau kad čia rašybos klaida. Tu gal turejai galvoj kad neįsijungia? Neveltui zmones nesugeba tinkamai patart, kai net nesugebi paaiskint kame beda. Jei neįsijungia, gali but daug kas, pradeciau tikrint nuo pakrovejo, tada ziureciau ramus, galiausiai motherboard

viska išžiūrėjau viskas norma su jais

Facepalm-Meme-08.png

Tas pats, kas: Nekaista tavo kompe kiaušai, kai OC darai? Sakydamas "kiaušai", turiu omeny mano kompiuterio motininės VRM.

Matai, same logic... :crazy:

Masė susijusi su elekra, o kiaušai su kompiuteriu nelabai

Ši paskyra buvo naudojama, kai aš buvau paauglys (15–16 metų). Aš pasmerkiu viską kas buvo paskelbta, nes tai neatitinka mano dabartinės pasaulėžiūros.

Parodyk kur glaudžiai ji yra susijusi.

Cituoju iš kito forumo: sveiki, turiu tokia problema... neperseniausiai prasidejo darytis nesamones su skydeliu... vaziuojant pradeda kaip ir trumpinti ir pradeda viskas mirkseti, pats apsvietimas skydelio... kartais dega viskas normaliai, o kartais taip atrodo kad trumpina kazkur.. o finale, nuvaziavus i miesta papietauti, ateinu maax uz puses val, masina asirakinu, isedu, pasuku rakteli, bandau vest ir jokio garso isvis is starterio ir visiskai dingsta mase... net salone apsvietimas nebedega... siaip ne taip prikure su laidais, nors kokias 5 minutes bandant vesti su laidais buvo lygiai tas pats, tik kad jau apsvietimas atsirado salone, bet starteris vistiek nesuko... poto kaip niekur nieko paeme ir uzsikure... parvaziuoju namo, uzgesinu, bandau vel vesti, vel tas pats, dingsta visiskai mase, ir jokios gyvybes tik tos autonom signalizacijos garsas... galiausiai islipdama drauge uzdaro masinos duris ir signalizacija uztyla...sedu, bandau vesti, graziausiai uzsiveda... mistika kazkokia. gal kas turit kokiu protingu minciu? tikrai ne akumas nes taip nebuna kartais mase yra, kartais isvis nera... o viskas prasidejo nuo skydelio apsvietimo, kuris mirksedavo, tai degdavo tai nedegdavo... gal cia risasi kasnors ir su tuo mistiniu mases dingimu ir poto atsiradimu... ? ačiū uz protingas idejas"

Ši paskyra buvo naudojama, kai aš buvau paauglys (15–16 metų). Aš pasmerkiu viską kas buvo paskelbta, nes tai neatitinka mano dabartinės pasaulėžiūros.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3763 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...