Peršokti į turinį

[CS] Kuriamas didelio mąsto projektas!


Iframe

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2979 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi kaip iš pavadinimo pastebėjote, jog šiuo metu yra pradėtas kurti didelio mąsto projektas.

 

 

Trumpai apie projektą - galiu pasakyti, kad projektas jau turi naujai sukurtus nematytus pluginus Lietuvoje. Kas per pluginai šiuo metu męs dar neatskleisime. Šiuo metu prie projekto dirba 2 asmenys. 

 

 

Šiek tiek informacijos:

  • Turbūt kyla klausimas ko aš ieškau? - Šiuo metu man reikia patyrusio GFX'erio dizaino nupiešimui.

Būtų gerai jog GFX'eris turėtų savo atliktų darbų, kad galėtumėme pastebėti jo piešimo lygį.

 

  • Reikalingas asmuo kuris užsiima projekto/tinklapio reklama.
  • Reikalingas asmuo kuris galės dirbti skype pagalboje, suteikti informacijos žaidėjams.

 

Reikalavimai: 

  • Minimum 16 metų. (mažensio amžiaus asmenys galite net nerašyti).
  • Patirtis didelio mąsto projektuose.

 

Daug neparašiau, nes daug ir neieškau. Pavadinimo dar kol kas neatskleisiu. 

 

 

Kontaktai:

Redaguota , nario Iframe
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį


Reikalavimai: Minimum 16 metų. (mažensio amžiaus asmenys galite net nerašyti).

Cituoju: O ką metai reiškia gali būti kad ir 14-15 jis gali daug ką išmanyti tai manau metai neturi didelios reikšmės :) Nebent nėra dar tinkamai subrendės ir daro nesąmonės tada jo... 

AnyWay Sėkmės, patikimas +++

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Reikalavimai: Minimum 16 metų. (mažensio amžiaus asmenys galite net nerašyti).

Cituoju: O ką metai reiškia gali būti kad ir 14-15 jis gali daug ką išmanyti tai manau metai neturi didelios reikšmės :) Nebent nėra dar tinkamai subrendės ir daro nesąmonės tada jo... 

AnyWay Sėkmės, patikimas +++

 

Nope tikrai taip nemanau. :) 9 nuo 11 klases skiriasi, mastymas taip pat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

labai įdomus reikalavimai, kai net nenori mokėt už darbą ;)

Jegu atėjai man čia įrodynėt savo tiesą tai gali jau nebeatsakyt į mano pranešimą, nes tavo nuomonės šiuo metu kaip ir minėjau tikrai nelaukiau. Tikrai atsiras žmonių kurie prisidės prie komandos. Šitą galiu garantuoti 100 procentų. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiuo metu tikrai nuomonės neklausiau ar prieštaraujat ar ne. Parašiau ko man reikia ir tiek. :)

Atsakymas į tavo ieškojimus iš kitos pusės:

Tau reikia "debilo" kuris vergautų pas tave projekte ir būtų profesionalas. 

Biče manau ne ten pataikei. 

Ir manau šitas reikalavimas:

Patirtis didelio mąsto projektuose.

Yra pernelyg apgailėtinas. Kadangi pats esi jokiu didelio mąsto projektu nepasižymėjęs, pats patirties neturi, o ieškai kaip ir sakiau "profesionalo" kuris tau pieštų dizainus ir tai drįstum jam neduoti pinigų už jo darbą. 

Tad tavo pavadinimas galima sakyti yra niekam tikęs, jeigu pagal tave skaitosi didelio mąsto projektas toks kuriame žaidžia 30 žaidėjų, tad klysti.

Ir gali net nerašyti jog neklausiai nuomonės, nes kitaip sakant man tai yra neįdomu ar tu klausi ar ne, nes čia yra "Diskusijų" forumas ir niekas man neuždraus išreikšti savo nuomonės. :) 

O jeigu jau taip nori kad niekas tau čia nieko nerašytų, tuomet prašyk moderatorių tegul rakina temą. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsakymas į tavo ieškojimus iš kitos pusės:

Tau reikia "debilo" kuris vergautų pas tave projekte ir būtų profesionalas. 

Biče manau ne ten pataikei. 

Ir manau šitas reikalavimas:

Patirtis didelio mąsto projektuose.

Yra pernelyg apgailėtinas. Kadangi pats esi jokiu didelio mąsto projektu nepasižymėjęs, pats patirties neturi, o ieškai kaip ir sakiau "profesionalo" kuris tau pieštų dizainus ir tai drįstum jam neduoti pinigų už jo darbą. 

Tad tavo pavadinimas galima sakyti yra niekam tikęs, jeigu pagal tave skaitosi didelio mąsto projektas toks kuriame žaidžia 30 žaidėjų, tad klysti.

Ir gali net nerašyti jog neklausiai nuomonės, nes kitaip sakant man tai yra neįdomu ar tu klausi ar ne, nes čia yra "Diskusijų" forumas ir niekas man neuždraus išreikšti savo nuomonės. :) 

O jeigu jau taip nori kad niekas tau čia nieko nerašytų, tuomet prašyk moderatorių tegul rakina temą. :)

:D parašyčiau tau atsakymą jei netingėčiau dėl tokių parašyt ;// gerai žinai mane kad patirties neturiu su didelio mąsto projektais. :)) Eik kitus kritikuot tik ne mane.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2979 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...