Peršokti į turinį
Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Nepažystamo visas anketų paketas.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2461 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, sukaupiau kažkiek tai anketų į pareigas, kaip ir geruose serveriuose. Žodžiu rasite įvairiausių anketų į postus, šių yra apie 7 viskas rašyta mano. Nė biškuti ne kopijavau sėkmės kam reikės pasinaudosit kam nereikės tas ir nenaudos.

 

Parsisiuntimas: http://www4.zippyshare.com/v/iD9Ze4oA/file.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

virusas čia kažkoks atsargiai gal koks keylogas.

tau su galva viskas gerai? Aš tau panašus žmogus jog virusa kelčiau? Tu man labiau panašus į virusa. P.S Kam prireikė naudokit.

Ačiū , prigriebsiu ir paskaitinėsiu.

Sėkmės naudojant, čia ne virusas kaip tas sakė, naudok į sveikata.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

virusas jau tikrai net antivirusas išmeta eror mandruoli

tavo antivirusinė grybauja, ktiiems eina o tau ne? Čia tu tas mandruolis.

virusas jau tikrai net antivirusas išmeta eror mandruoli

Ir jeigų tik su savo -rep gintis temoki mėtyk juos man, vistiek ne man reputacija sugadinsi, o ją sau susigadinsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip logiškai mąstant, tie kas siunčiasi, yra kvailiai. Siųstis kito žmogaus rašytas anketas ir naudot jas kaip savo, yra bevertės, nes nieko taip neįrodysit. Nei plataus leksikono, nei bendro išprusimo. Tiesiog pasisavinsit, kad gautumėt postą, o kreditai atseit jūsų. Whtvr..

 

"Nepažįstamas", ne tave kritikuoju, o tuos, kurie savo galvos nenaudoja tokiuose reikaluose. Bet visgi šaunuolis, kad padedi bent jau tiems neklaužadoms. Sėkmės  :taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip logiškai mąstant, tie kas siunčiasi, yra kvailiai. Siųstis kito žmogaus rašytas anketas ir naudot jas kaip savo, yra bevertės, nes nieko taip neįrodysit. Nei plataus leksikono, nei bendro išprusimo. Tiesiog pasisavinsit, kad gautumėt postą, o kreditai atseit jūsų. Whtvr..

 

"Nepažįstamas", ne tave kritikuoju, o tuos, kurie savo galvos nenaudoja tokiuose reikaluose. Bet visgi šaunuolis, kad padedi bent jau tiems neklaužadoms. Sėkmės  :taika:

Na šeip tai galima šitas naudot kaip atsakymu, paviždžiui neviska nusikopijuoti o kažkiek nusirašyti ir daugiau savo galva rašyti. Čia tik padėjimas užpildyti jeigų nebėra minčių galvoje, galbūt kažkas padės iš čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau ar yra tolkas jas kelti čia, nu bet tau spręsti.

Tai jeigų žmonės rašys anketa, bus prigalvoję savo minčiu nebežinos ir iš čia gal kažka ištrauks.

PRIDEDU DAR VIENA ANKETA Į SKILČIŲ MODERATORIŲ, ŠIANDIEN RAŠIAU BET NESPĖJAU UŽPILDYTI IR TEMA UŽRAKINO TAI ŠTAI IMKIT NAUDOKIT.

 

http://www12.zippyshare.com/v/UtWmXrtd/file.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 1 metų...
On Sunday, February 21, 2016 at 19:16, SobasTeam parašė:

Sveiki, sukaupiau kažkiek tai anketų į pareigas, kaip ir geruose serveriuose. Žodžiu rasite įvairiausių anketų į postus, šių yra apie 7 viskas rašyta mano. Nė biškuti ne kopijavau sėkmės kam reikės pasinaudosit kam nereikės tas ir nenaudos.

 

Parsisiuntimas: http://www4.zippyshare.com/v/iD9Ze4oA/file.html

Gal galėtum nuoroda sutvarkyti. Neina atsisiūsti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 mėnesių...
  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2461 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...