Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Atsargiai su (ištrinta)


PonasBinas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2983 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki noriu pranešti apie SG mod. Scarletas.


Bukit atsargus pirkau pas ji csgodouble coinsu uz 15 euru. turėjo pervesti man 21400. Bet nieko negavau ir jis man sako kad nėra. Vedžiau iš swedbanko į paysera.


 


Bukit atsargus, aš jam per skype siūliau gyvai viska aprodyti kad persiusta.


Tad kam reikes patvirtinti kad mano pervedimas jam darytas kreipkitės į AŽ


 


O SG Mod.Scarletas tegul tau būna ant sąžines.


 


https://www.supergames.lt/topic/256647-maksimas-jakimovas-%C5%BEmogus-bandantis-apgaudin%C4%97ti-suk%C4%8Diauti/

Redaguota , nario Galardas
Įdėjau linką su įrodymais Scarleto.
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jei dabar tokiu laiku vedei tai gal ir negavo laukit ryto 

Buvo augustai taip ir praeita karta kažkaip gavo. O ši karta nieko.

 

Aš tai jam ir bandau įrodyti, kad pavedimai naktį užtrunka, tačiau gi žmogus nežino ir įrodinėja, kad jį apgavau :D

Nū nū tik nereikia :) Tegul tau ant sažines lieka

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai man veda iš swedbank tiesiai į paysera, nesvarbu kokia valanda užtrunka 15-20 minučių :)

 

Nū va o čia praėjo daugiau negu 1 h. Ir jis sako kad negavo. Nors praeita karta kai vedžiau greit gavo. Reikėjo palaukti apie 50 min bet gavo, nes ir buvo naktis. Bet ne virš 1 h laukimo :D O dabar čiešina kad negauna :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jomajo.. palaukit rytojaus ir viska pamatysit, jei pinigu negavai scarletai rašyk payserai į support'a t.y saskaitos ir pervedimai bet reikės siuntėjo vardo pavardės bei banko sąsk iš kurios siųsta ir parašys patikrine ar buvo gauta iš tos saskaitos ar ne. 

 

Aš bent siūlyčiau jei jau taip viska pervedinėjat jei parduodat kai žmogus perveda paprašykit išrašo. (bent jau aš taip darau) o gavęs išraša ir žinau jog tikrai išsiųsti pinigai perduodu prekę. :)

 

 

P.S pamiršau paminėt jog payseroje dirbantis žmonės poilsio taip pat nori nes tikrai neautomatiškai prideda į sąskaita.

Redaguota , nario ShockWave!
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi pavedimai is swed/seb/dnb ar dar kokio banko i paysera(kaip ir is payseros i betkoki banka) vykdomi iki 16:00h. Pinigai bus siandien ryte taip kad gali nesmeizt ir trint lauk tema.

Aš nešmeižiu o apsaugau kitus žmones. Flencai man neįdomūs 

Jomajo.. palaukit rytojaus ir viska pamatysit, jei pinigu negavai scarletai rašyk payserai į support'a t.y saskaitos ir pervedimai bet reikės siuntėjo vardo pavardės bei banko sąsk iš kurios siųsta ir parašys patikrine ar buvo gauta iš tos saskaitos ar ne. 

 

Aš bent siūlyčiau jei jau taip viska pervedinėjat jei parduodat kai žmogus perveda paprašykit išrašo. (bent jau aš taip darau) o gavęs išraša ir žinau jog tikrai išsiųsti pinigai perduodu prekę. :)

 

 

P.S pamiršau paminėt jog payseroje dirbantis žmonės poilsio taip pat nori nes tikrai neautomatiškai prideda į sąskaita.

Yra mano temoj pateikta mano nuotrauka su pervedimu mano vardu ir pavarde + banko saskaitą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi pavedimai is swed/seb/dnb ar dar kokio banko i paysera(kaip ir is payseros i betkoki banka) vykdomi iki 16:00h. Pinigai bus siandien ryte taip kad gali nesmeizt ir trint lauk tema.

O kam man trinti, jeigu aš esu teisus ir nevagiu? :) Kai įrodysiu savo tiesą ir kelintą valandą gavau pinigus, tada žiūrėsim ką kalbės :)

 

Nū pateik šios paskutines 1 h pavedimus

Ir ką tu į tai? :)

o_23b683151f.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viskas Tema RAKINKIT LAUKSIM KITOS DIENOS JAI JAU TAIP. KITA DIENA KITOS DISKUSIJOS :)

Niekas nieko nerakins. Ką tik pašalinai iš draugų, aš tau pokalbyje rašiau: paskutinis kartas, kaip perki, o pinigus gavęs juos grąžinsiu su įrodymais, kelintą valandą gavau. Žiūrėsim kam bus gėda :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Niekas nieko nerakins. Ką tik pašalinai iš draugų, aš tau pokalbyje rašiau: paskutinis kartas, kaip perki, o pinigus gavęs juos grąžinsiu su įrodymais, kelintą valandą gavau. Žiūrėsim kam bus gėda :)

Tau :) Nes tu viestiek manau kažką rezgi bet jai gausi pažiūresim ar juos man atgal persiusi:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2983 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...