Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4036 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...

Sveiki taigi pakuriau servery ant hamachi ir dbr reike zmohau kuris gerai nusimano apie mc plugins ir t.t na detaliau pasakius ieskau serverio padejejo kuris galetu kelti pluginus ir tvarkyti servery na aisq atlygis jai zaisite serve duosiu admina apskritai man serve reike kad visas srw butu rpg modo :) aciu kas padesite kreipkites skype:armiuxi1

-- Papildyta --

na dar pamirsau pasakyti jai nezaisite serve o tik padesite susitvarkyti duosiu savo visus ft tai yra virs 200flt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

reikia kad visas servas butu rpg + reike admin pluginu nu kad visas servas butu nrml padarytas

-- Papildyta --

arba man reiktu tokiu pluginu kad eitu pasikurt nrml serva ir dar beda yra tokia kad man nera sererio faoluose plugins folderio

Nes tikriausiai kūrei per „Minecraft_server.exe“ todėl ir nėra.. Jeigu nori, kad būtų kurk per bukkit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4036 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...