Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3977 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, norėčiau paprašyti, kad kas padėtumėt su tokia problema: Žodžiu, turėjau aš anksčiau minecraft bukkit serverį, ir tuomet buvo 1.1 versija. Tada aš serverį apleidau ir per tą laiką Minecraftas pasikeitė į kitą versiją (1.2.5). Ir norėčiau paklausti, ar kažkaip įmanoma pakeisti tą mano serverį į naują versiją? Už pagalba +R3P

1. Dalykas kurį turėtum žinoti tai kad pirma reikia atsinaujinti Craftbukkit. Ji galima parsisiusti is stai cia: http://dl.bukkit.org/.

2. Reiktu atsinaujinti kiekviena iskiepa ir ji perkonfiguruoti is naujo. kitaip sakant parsisiųsti tavo turimų įskiepių naujas versijas ir viska is naujo perkonfiguruoti. (tai patariu atlikti).

2,1. Kaip kazkas minejo anksciau galimas budas yra ir atnaujinti iskiepus automatiniu budu taciau nepatariu kadangi kolkas nera tokio iskiepo kuris auto patikrintu ir perkonfigurotu tavo iskiepi. Atlikdamas atnaujinima siuo budu tu praziopsosi begale atnaujinimu savo įskiepių nustatymuose bei paliksi juos nesukonfiguruotus.Daug sansu kad kintamieji taip pat pasikeite per toki ilga laika taigi kaikurie iskiepai gali tapti nebeveiksmingi .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Reikia plugino, kad pinigai kristu is mobu,playeriu. Daugkur maciau kad mazi gold gabaliukai krenta is playeriu,mobu ir kai juos pasiemi, rodo you picked up 1$,2$ ir etc.

uz pagalba +rep ir 50Flt

nezinau apie kuri tiksliai kalbi taciau sis iskiepas http://dev.bukkit.org/server-mods/mobs/ leis redaguoti ne tik ju dropa taciau ir visas ju spec.

dar klausimas naudoji spout?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi sukūriau minecrafto serverį. Anksčiau jis buvo su hamachi, dabar gavau išorinį internetą. Pridėjau reikiamų pluginų, žodžiu visko ko reikia. Per server properties failą nedėjau jokio ip ir palikau portą koks jis buvo. Niekam jis neveikė. Sužinojau, kad reikia išjungti firewall tai ir išjungiau, vistiek niekam neveikia. Dar veliau vietoj ip įdėjau savo ipv4 adresą, vistiek niekam servas neveikia. Aš esu įsitikinęs, kad išjungiau firewall ir, kad mano ip išorinis, bet niekas negali prisijungt, kodėl? LABAI LABAI prašau pagalbos. :help: :cry::cry::cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3977 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...