Needle

Narys
 • Pranešimų skaičius

  6
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

0 Bus matyti ko vertas

Apie Needle

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)
 • Gimtadienis 1999.11.12

Profilio informacija

 • Miestas
  Vilnius
 1. Needle

  Minecraft pamokos, video, mapai

  žinau, galima, bet ir taip manau nėra sunku, o jei ir kitiem bus LABAI sunku įkelsiu kaip lengviau, nes būdų yra milijonai, o visų nesudėsiu:D
 2. Sveiki, čia aš dėsiu minecraft pamokas (dauguma naujokams), video ir mapus. Gali ir savo įkelti komentaruose. 1. Taigi pirma pamoka yra minecraft spąstai: Visų pirma mūms reikės: Kablio (Tripwire Hook); Raudonakmenio (redstone); Siūlų (string); Raudonakmenio deglo (redstone torch); Bet kokio bloko, pvz.: žolės bloko (grass block); Lipnaus stūmoklio (sticky piston); Lavos kibiro (lava bukkit); Raudonakmenio diodo; Pastatome bloką, ant jo dedame kablį, nuo jo dedame siūlus ant žemės iki kito kablio. Iš kitos bloko pusės ant kurio yra kambyl uždedame raudonakmenio deglą. Tada sujungiame jį su lipniu stumokliu. (turėtu atrodyti panašiai kaip čia): Nepamirškime po žolės blokais kurios išstumia uždėti lavos. Viską kas matosi apdedame įvairiais blokais, kad nieko nesimatytų. Mano atrodo šitaip:
 3. Needle

  *TutoriaL* Minecraft serverio kūrimas

  O jei atidarai portus tai ir ant vidinio veikia??? Nes video pas tave matosi kad vidinis.
 4. Needle

  Minecraft rek pagalbas

  Taigi sukūriau minecrafto serverį. Anksčiau jis buvo su hamachi, dabar gavau išorinį internetą. Pridėjau reikiamų pluginų, žodžiu visko ko reikia. Per server properties failą nedėjau jokio ip ir palikau portą koks jis buvo. Niekam jis neveikė. Sužinojau, kad reikia išjungti firewall tai ir išjungiau, vistiek niekam neveikia. Dar veliau vietoj ip įdėjau savo ipv4 adresą, vistiek niekam servas neveikia. Aš esu įsitikinęs, kad išjungiau firewall ir, kad mano ip išorinis, bet niekas negali prisijungt, kodėl? LABAI LABAI prašau pagalbos. :help:
 5. Needle

  *TutoriaL* Minecraft serverio kūrimas

  Sveikas, nors serva jau turiu, bet ziureti ydomu. Man iskilo vienas klausymas: Kaip kiekviename youtube įraše tavo balsas keičiasi?