Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4033 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki.

Kadangi man jau nebereikia vps nes turiu 2 ant vieno laikau serveri o kitas laisvas taj vat sumasčiau tą laisvą parduot. Jame yra 100lt balancas. Už šitą balancą ant vpsnet.lt galėsit nusipirkti 6 Gigabaitų ramų vps.Dar pridedu serverio failu jei žadate kurti minecraft serverį.Su failais būtų 75 lt banku o be failu 70 litu.Štai yrodymas kad turiu vps jei kas rimtai susidomėjo galiu ir per team vieveri parodyti.

c40d458026515f093933c7f4a8bf56a3109.png

Kontaktai būtų skype deimantas1592.

Ps geriau butu swedbank.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki.

Kadangi man jau nebereikia vps nes turiu 2 ant vieno laikau serveri o kitas laisvas taj vat sumasčiau tą laisvą parduot. Jame yra 100lt balancas. Už šitą balancą ant vpsnet.lt galėsit nusipirkti 6 Gigabaitų ramų vps.Dar pridedu serverio failu jei žadate kurti minecraft serverį.Su failais būtų 75 lt banku o be failu 70 litu.Štai yrodymas kad turiu vps jei kas rimtai susidomėjo galiu ir per team vieveri parodyti.

c40d458026515f093933c7f4a8bf56a3109.png

Kontaktai būtų skype deimantas1592.

Ps geriau butu swedbank.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Essentials.

Įsikeli į plugins, eini į Essentials aplanką, sukuri failą rules.txt, įrašai norimą teksta.

Čia prašo vadinasi plugin per kuri galima sukurti komanda butent tokios kai parasai kokia komanda pvz /rules ir ismeta lista teksto čia ans prašo plugino kur kurti kommandas o čia tasai Rules PVZ buvo .

Redaguota , nario Cyzas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Padekit, dar niekam nepavyko padeti (2 zmonems) nzn kas pasmane yra :DD Help!!!! lb reikia, padekit!!! istaisyti error'a!!!!!

error: Could not create the java virtual machine

error: A fatal exception has occurred. program will exit.

Beto as manau del viruso yra erroras, nes as tik atsisiunciau cytus iskarto neveikia, gali buti virusas, ar imanoma sunaikinti?

Redaguota , nario frageris123
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Padekit, dar niekam nepavyko padeti (2 zmonems) nzn kas pasmane yra :DD Help!!!! lb reikia, padekit!!! istaisyti error'a!!!!!

error: Could not create the java virtual machine

error: A fatal exception has occurred. program will exit.

Beto as manau del viruso yra erroras, nes as tik atsisiunciau cytus iskarto neveikia, gali buti virusas, ar imanoma sunaikinti?

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na gerai, man error'a meta tokį:

error: Could not create the java virtual machine

error: A fatal exception has occurred. program will exit.

Man šita error'a išmete staiga, žaidžiu žaidžiu ir išsijunge mc, bandau įjungti, ir vsio erroras. kodėl?

Bandziau pagal savo bit keisti java, seip keiciau java, bandziau .bat visus budus neina, o man sugedo mc, tada kai atsisiunciau cytus, tuo meciu metu, ir tada ismete antivurusine kazka, ar tai gali buti viruso kalte?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4033 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...