Peršokti į turinį

Minehost.LT


Dovias

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3008 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Žaidžiu,žaidžiu serveryje su draugais kalbu ir p*st kažkodėl atsijungė serveris poto bandom prisijungt ftp neina bandžiau pakeist FTP slaptažodį irgi neina pirmiausiai rašau į jų LiveZilla jie buvo online bet net nereagavo į mano prašymą tada parašiau į skype nereagavo taip pat pradėjau skambinėti ir tada tik parašė [13:41:05] MineHost.LT: Response: 530 Login incorrect.
[13:41:08] MineHost.LT: skaityti kažkas nemoka ?

Nors buvau viską gerai parašęs bandžiau ir per webftp ir per winscp nieko tada rašau i skype kad rašiau viską vistiek neveikia ir dar kart paskambinau jam o jis man poto parašė 84193b9671409364d568d0518cf09b34482.png

 

Tai va norėjau pasakyti kad MineHost.LT pirmiau buvo geresnis negu dabartinis. Support 0%

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

Manau ką pasakė apie tave yra tiesa, visų pirma normalus žmogus nebėgtų iš karto skųstis į forumą kaip pas tėvelius, visų antra skaityt matau nemoki nes aiškiai parašyta

Visu pirma, Supportas turėtų gražiai atsakyti į klausimą o ne taip kad tu idiotas ar t.t o antra aš buvau parašęs vidinį ip kaip parašyta bei paprašiau pagalbos. Bet jau nebesvarbu viskas susitvarkė.

Redaguota , nario Ernis_Exis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3008 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...