Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Problema del interneto.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2966 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, susiduriau su problema pries nusipirkdamas wifi mano internetas buvo visiskai geras, jokiu trukdziu nebudavo, neatsijunginedavo bei nedingdavo.Taigi nusipirkau wifi ispradziu buvo viskas normalei, bet po keliu dienu pastebejau jog man dingineja internetas kalbant skype, arba zaidziant league of legends, cs;go.Neiskentes po dvieju savaiciu as ji atjungiau, ir maniau jog problema bus ispresta bet ne internetas toliau luzineja, kalbant skype arba zaidziant zaidimus atsijunge kokiom 5sec i valanda po kokius 3kartus.Gal zinote kame problema.?

Redaguota , nario Ainiysz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nu negali interneto ddosint, apie ~2menesius ir visada kaip tik pasijungiu kalbet per skype arba zaist zaidimus su draugais.Internetas ne letas, pvz neseniai siunciausi witcheri siuntimo greiti buvo pasieke kaip atsiverciau 8mb/s ir jis kito nuo 6 iki 8mb/s


Taipat, klasiokas naudoja toki pati kaip ir mano interneto tiekeja (Teo), bet jis nesusiduria su jokiomis interneto trukdziu problemomis.

Redaguota , nario Ainiysz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu negali interneto ddosint, apie ~2menesius ir visada kaip tik pasijungiu kalbet per skype arba zaist zaidimus su draugais.Internetas ne letas, pvz neseniai siunciausi witcheri siuntimo greiti buvo pasieke kaip atsiverciau 8mb/s ir jis kito nuo 6 iki 8mb/s

Taipat, klasiokas naudoja toki pati kaip ir mano interneto tiekeja (Teo), bet jis nesusiduria su jokiomis interneto trukdziu problemomis.

Skambink tiekėjams ir sužinosi kame problema. Jie išsiaiškins trigdžius net neatvažiavę pas Tave į namus. O čia mano manymu modemas parėjo, funkcija neveikia ten kažkokia, nes pas mane taspats buvo, kad tarkim jei du pc prisijungdavo, interneto wifi pakibdavo ant abiejų pc kol neperkraudavau modemo. Perkrovus modėmą vėl viskas veikdavo, bet keletos valandų begyje vėl internetas pakibdavo, ir rodydavo šauktuką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skambink tiekėjams ir sužinosi kame problema. Jie išsiaiškins trigdžius net neatvažiavę pas Tave į namus. O čia mano manymu modemas parėjo, funkcija neveikia ten kažkokia, nes pas mane taspats buvo, kad tarkim jei du pc prisijungdavo, interneto wifi pakibdavo ant abiejų pc kol neperkraudavau modemo. Perkrovus modėmą vėl viskas veikdavo, bet keletos valandų begyje vėl internetas pakibdavo, ir rodydavo šauktuką.

Juk aiškina kad išjungus iš routerio padarius viską kaip buvo vis tiek jis dingsta, tai čia modemas nekaltas. Tačiau dėl interneto tiekėjų sakei tiesa. 

Tikrai paskambink interneto tiekėjams jie tau viską sutvarkys, būna kad MAC adreso routerio nepagauna todėl neateina pilnos bangos iki tavęs, nors su šiuolaikiniais routeriais būna viskas gerai. Bet paskambinus viską jie tau sutvarkytų ir būtų tvarkoje. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Juk aiškina kad išjungus iš routerio padarius viską kaip buvo vis tiek jis dingsta, tai čia modemas nekaltas. Tačiau dėl interneto tiekėjų sakei tiesa. 

Tikrai paskambink interneto tiekėjams jie tau viską sutvarkys, būna kad MAC adreso routerio nepagauna todėl neateina pilnos bangos iki tavęs, nors su šiuolaikiniais routeriais būna viskas gerai. Bet paskambinus viską jie tau sutvarkytų ir būtų tvarkoje. :)

Sveikas, nu routeris buvo centinis (14e) :D, reikes skambint nes atsibodo tai negyvai.

Gal kažkas tavo internetu naudojas? :D Slaptažodis yra tavo Wifi? 

Juk rasiau, kad modema atjungiau bet vistiek internetas luzineja, negi taip sunku isikaityt ka rasau :D?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2966 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...