Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

www.nKG.lt - samp.nkg.lt - ts.nkg.lt


`Galloway

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2986 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tikrai, įdomus aprašymas tiek, pats serveris įdomiai manau atrodys, tai užsuksiu sėkmės.

Turbūt daugiau aprašymų nesi matęs, nes čia yra tragiškas, nieko visiškai nėra parašyta... Jokios esminės informacijos ten kas kaip buvo kaip ką sugalvojo ar panašiai... Tad galiu tik teigti jog jie dar nestartavę arba po starto nepraėjus mėnesiui žlugs. Duodu 99%

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turbūt daugiau aprašymų nesi matęs, nes čia yra tragiškas, nieko visiškai nėra parašyta... Jokios esminės informacijos ten kas kaip buvo kaip ką sugalvojo ar panašiai... Tad galiu tik teigti jog jie dar nestartavę arba po starto nepraėjus mėnesiui žlugs. Duodu 99%

 

Tu matosi esi per daug trenktas kad suprastum kas parašyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

- Reputacija mėto ir žmonės jaučiasi geriau ;D Man tai nėra esmė, ar turėsiu 100+ ar 100- Tiesiog jūs tai įrodot savo vaikiškumą, už tiesą nėra pykstamą ir taip viskas aišku.. Ateis starto diena pamatys, kad žaidėjų nėra ir Domas pasakys mokslai spaudžia parduodu viską ir tik tada jums daeis, kad aš buvau teisus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

- Reputacija mėto ir žmonės jaučiasi geriau ;D Man tai nėra esmė, ar turėsiu 100+ ar 100- Tiesiog jūs tai įrodot savo vaikiškumą, už tiesą nėra pykstamą ir taip viskas aišku.. Ateis starto diena pamatys, kad žaidėjų nėra ir Domas pasakys mokslai spaudžia parduodu viską ir tik tada jums daeis, kad aš buvau teisus

:DDDDDD Kažin kuris iš mūsų vaikas ir užblokavo skype :DDDD P.S Nyk iš temos, nes bloga darosi.

Redaguota , nario Mr'Joker
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DDDDDD Kažin kuris iš mūsų vaikas ir užblokavo skype :DDDD P.S Nyk iš temos, nes bloga darosi.

Skype buvai užblokuotas, kad nepistum protą ir neužpistum. Vaikas esi tu palauk kiek tau metų? 14? Tai čia ne vaikas, gerai atsiprašau paauglį ar senelį. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nenoriu niekam pakenkti ir panašiai ,bet šio projekto ateitis priklauso tik nuo skripterio ,nes jei jis leavina projektui žopa jau ,nes kai aš leavinau losantos susirado Andriu ir pardavė projektą lightingui ,bet domas domeną atsigražino(bent man aiškino lighting'as kai pirkau domeną losantos), nu Domai gl tau gal šį kart pasiseks

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nenoriu niekam pakenkti ir panašiai ,bet šio projekto ateitis priklauso tik nuo skripterio ,nes jei jis leavina projektui žopa jau ,nes kai aš leavinau losantos susirado Andriu ir pardavė projektą lightingui ,bet domas domeną atsigražino(bent man aiškino lighting'as kai pirkau domeną losantos), nu Domai gl tau gal šį kart pasiseks

Dėkui seni, bandysim.

Startavom!!! Www.nkg.lt

Redaguota , nario Mr'Joker
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko gero nežadantis projektas, Domas buvęs loSantos.lt savininkas, šūkis net ne jų, aprašymo GFX darbai baisūs, forumo dizainas baisus, grafikos dizaineris piešia su paint'u ten kažką xD sėkmės kuriant jau 7-ą projektą

Nepavyko dėl Admino prinert tai stumi dabar ? :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko gero nežadantis projektas, Domas buvęs loSantos.lt savininkas, šūkis net ne jų, aprašymo GFX darbai baisūs, forumo dizainas baisus, grafikos dizaineris piešia su paint'u ten kažką xD sėkmės kuriant jau 7-ą projektą

Pagaliau bent vienas dar rašo tiesa.. O ne pritaria vien dizainą tą patį naudoją. Kaip ir sakiau sulauks starto ir žlugs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2986 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...