Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

CS:GO - Rocket


Pink Boi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2997 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pasižėjau į senesnius tavo klipus ir į šitą, tikrai matosi, kad progresas yra. Gražūs cinematic'ai, jeigu dar pritaikytum jiems kokių nors efektų, visas klipo vaizdas pagražėtų. Parsisiųsk "trapcode" plugin'us, su jais galima daug ką nuveikti. Bandyk motion track'int tekstus, nes kiek mačiau, ant daugumos klipų dedi juos paprastai, o motion track'inti visada atrodo gražiau (bent man). Tada siūlyčiau nesukinėti scope'o su pan/crop'u, nes kažkaip nesižiūri. Žinoma čia tik mano nuomonė, gal kitiem ir patinka. Žodžiu, linkiu sėkmės tobulėjant, pažiūrėsim ką parodysi ateityje ;)
 

Redaguota , nario Sippan`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasižėjau į senesnius tavo klipus ir į šitą, tikrai matosi, kad progresas yra. Gražūs cinematic'ai, jeigu dar pritaikytum jiems kokių nors efektų, visas klipo vaizdas pagražėtų. Parsisiųsk "trapcode" plugin'us, su jais galima daug ką nuveikti. Bandyk motion track'int tekstus, nes kiek mačiau, ant daugumos klipų dedi juos paprastai, o motion track'inti visada atrodo gražiau (bent man). Tada siūlyčiau nesukinėti scope'o su pan/crop'u, nes kažkaip nesižiūri. Žinoma čia tik mano nuomonė, gal kitiem ir patinka. Žodžiu, linkiu sėkmės tobulėjant, pažiūrėsim ką parodysi ateityje ;)

 

Dekui, bandziau iterpti motion track text bet kazkodel neisejo. Tai kituose video jau pradesiu juos daryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patiko man tas dalykas ir išskirtinumas, kad muzika groja pilnu garsu kai žiūri į tą pagrindinį žaidėją, o tie kurie mirštą ir juos norima parodyti tai muzika silpniau girdisi ir iš šono. Ir susidaro vaizdas, kad palei ta muzika jis šokinėja ir šaudo. Labai patiko šitas dalykas! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patiko man tas dalykas ir išskirtinumas, kad muzika groja pilnu garsu kai žiūri į tą pagrindinį žaidėją, o tie kurie mirštą ir juos norima parodyti tai muzika silpniau girdisi ir iš šono. Ir susidaro vaizdas, kad palei ta muzika jis šokinėja ir šaudo. Labai patiko šitas dalykas! :)

ACIU! Nepamirsk uzprenumeruoti kanala!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dekui, bandziau iterpti motion track text bet kazkodel neisejo. Tai kituose video jau pradesiu juos daryti.

Pasidaryk cinematic'ų kur kamera juda daugiau tiesiai ir lėčiau, į šonus ne tiek daug, nes pas tave ant cinematic'ų kamera daug juda todėl motion trackeris nesugeba visų frame'ų sutrackint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norėčiau bent taip mokėti kurti :/ Nemažai laiko praleidžiu prie AE, bet kaip nesigauna nieko gero padaryti, taip ir nesigauna. Aš žinau kaip yra sunku dirbti su AE ir tai ką sukūriai tu, man yra kosmosas, tad aš nedrysčiau prie ko nors prikibti šitame video.

 

Maladiec. 10/10 :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norėčiau bent taip mokėti kurti :/ Nemažai laiko praleidžiu prie AE, bet kaip nesigauna nieko gero padaryti, taip ir nesigauna. Aš žinau kaip yra sunku dirbti su AE ir tai ką sukūriai tu, man yra kosmosas, tad aš nedrysčiau prie ko nors prikibti šitame video.

 

Maladiec. 10/10 :)

Sitam video pirma karta tik panaudojau AE :D. Bet dekui! 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2997 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...