Sippan

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  178
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  8 +Pervesti

Reputacijos taškai

60 Kartais pasakantis ką gero

1 sekėjas

Apie Sippan

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)
 • Gimtadienis 1999.09.02

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  sippan#1996

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

906 profilio peržiūros
 1. Sippan

  Parduodama DRIFT/FREEROAM stiliaus modifikacija [PARDUOTA]

  Raštelėjau į PM'ą.
 2. Sippan

  Parduodama DRIFT/FREEROAM stiliaus modifikacija [PARDUOTA]

  Na tokio stiliaus serveriai Lietuvoje nėra labai populiarūs, todėl abejoju ar pavyks gauti nemažą sumą, bet dėkui už komentarą P.S: Pridėta keletas nuotraukų iš serverio.
 3. SĖKMINGAI PARDUOTA. Sveiki. Taigi, parduodu savo kurtą modifikaciją, prie kurios praleidau gan nemažai laiko. Pačią modifikaciją pradėjau rašyti 2015m. gegužės 10-ą dieną. Žinoma kai pradėjau ją rašyti nesėdėjau kiekvieną dieną, buvo didelių tarpų, kai išvis prie jos nedirbau. Iš pradžių dariau po truputį - registracijos, prisijungimo sistema, pagrindiniai teleportai, komandos ir pnš. Daugiausiai padirbėjau ko gero sausio mėnesį, kur sutvarkiau rastas klaidas padarytose sistemose, patobulinau jas, bei pridėjau nemažai naujo. Pati modifikacija yra labiau link "drifto" stiliaus, bet ir įmaišiau kažkiek "freeroamo", kad būtų šiek tiek įdomiau. Na, daug neužsitęsiu, surašysiu kas šiuo momentu modifikacijoje yra padaryta: • Pagrindiniai dalykai, susieti su MySQL (versija - R39) * Prisijungimas * Registracija * Saugojimas * Krovimas * BAN'ai * Žaidėjų TOP'ai ir t.t. • Svarbiausios serverio sistemos * Drift taškai (Kaip ir tvarkinga, klaidų kol kas neradau) * Time-Attack (Trasos įveikimas per kuo geresnį laiką. Pradėta daryti, reikia pasibaigti) * Žaidėjų statusai (VIP, Administratorius, Savininko pagalbininkas, Savininkas) * Eventai (VIP, bei Administratoriai kurs event'us, prie kurių galės vėliau prisijungti žaidėjai ir laimėti prizus) * Nuosavybės (Beveik tas pats kaip ir paprasti namai, neužbaigta) * Clan'ai (Praktiškai baigta, liko tik pora smulkmenų) * Anti-Cheat (kol kas tik su pora anti-cheat'ų, reikia patobulint) * DM (Labai kažko stebuklingo nėra, reikia pasitobulint anti-cbug) • Serverio žemėlapis Visi serverio žemėlapio darbai nėra daryti mano (išskyrus vieną), dauguma imti iš sa:mp forumo, mta arba daryti žmonių, todėl manau vienas iš pagrindinių dalykų būtų persidaryti žemėlapio darbus. * DM (traukta iš MTA) * Spawn'as (darytas mano, bet stipriai patobulintas kito žmogaus) * Stunt'ai (imti iš sa:mp forumo, daryti žmonių) * Vila (daryta mano, bet reiktų manau patobulint arba išvis naują padaryt, kadangi pats gražiai mappinti nemoku) Žinoma čia tikrai nėra viskas, nėra prasmės viską išsamiai pasakoti, kas tikrai susidomės viskas bus aprodyta ir papasakota. Pardavimo priežastis tai motyvacijos ir laiko trūkumas. Norėtųsi atiduoti modifikaciją į geras rankas, kad kada nors ji išvystų dienos šviesą. Už rašybos/gramatines klaidas (jeigu tokių yra) labai nebauskit, rašiau paskubom. Keletas nuotraukų iš serverio (žinau vienoj nuotraukoj 2 textdraw'ai susipjovę, bus sutvarkyta): Bereikšmiai komentarai nereikalingi, rimtai susidomėję raštelkit AŽ, ten pateiksiu kontaktus kaip galima su manimi susisiekti, sutarsime kainą, atsiskaitymą ir panašiai. Ačiū už dėmesį
 4. public CheckPlayersRegistered(playerid) { new registered[128]; mysql_query(DbHandle, "SELECT * FROM players"); mysql_store_result(); new rows = mysql_num_rows(); mysql_free_result(); format(registered,128,"> Registruoti zaidejai: ~r~%d", rows); TextDrawSetString(lentele1[playerid], registered); return 1; } Dabar turėtų veikt.
 5. Kažkaip nepagalvojau rašydamas.. O dėl išsaugojimo, išsaugok tiesiog tas likusias sekundes kokioj nors mysql eilutėj, atimdamas "KitaAlga" iš dabartinio laiko. (KitaAlga[playerid] - gettime()), vėliau, užkrauk tą eilutę ir tiesiog kint. "KitaAlga" nustatyk į gettime() + gautas rezultatas ir bus tada viskas tvarkoj.
 6. Tai tada kai žaidėjas prisijungia pridėk jam 1h prie tos algos gavimo ir problema išspręsta. Dedi tiesiog tą pačią eilutę po OnPlayerConnect callback'u, kurią rašiau praeitam poste. KitaAlga[playerid] = gettime() + 3600;
 7. Šiuo atveju geriausia naudot timestamp, nereikės timerių ir bus paprasčiau. Kaip paima tą pickupą tiesiog įrašai į naują kintamąjį timestampą (naudoji f-ją gettime()) + pridedi 3600 sek. (1h), tarkim KitaAlga[playerid] = gettime() + 3600; Tada ta komanda pažiūrėti ar gali atsiimti algą: CMD:kadalga(playerid) { new msg[64]; if(gettime() > KitaAlga[playerid]) return SendClientMessage(playerid, -1, "Algą jau gali atsiimti"); format(msg, sizeof(msg), "Kitą algą galėsi pasiimti po %d min.", (KitaAlga[playerid] - gettime()) / 60); SendClientMessage(playerid, -1, msg); return 1; } Na tada kaip ir viskas, visas kodas maždaug turėtų atrodyt taip: // kažkur viršuj new KitaAlga[MAX_PLAYERS]; public OnPlayerPickUpPickup(playerid, pickupid) { if(pickupid == algos_pickup) { if(KitaAlga[playerid] > gettime()) return SendClientMessage(playerid, -1, "Dar nepraėjo pakankamai laiko, kad galėtum atsiimti algą"); KitaAlga[playerid] = gettime() + 3600; //duodi tą algą ir pnš... } return 1; } // komanda, parašyta aukščiau Kodas nėra idealus, nes mokykloj sėdžiu ir rašau, tai susitvarkyk lygiavimą ir jei rasi klaidų, pasitvarkyk.
 8. Sippan

  Diskusija apie motorolerius :)

  Turiu dabar Yamaha Aerox'ą, pasėmiau praeitą sezoną, visą pravažinėjau, daugelis sako, kad jie labai patogūs, bet man asmeniškai nelabai, ypač keleivio sėdynė. Prasukt kelis km mieste gal ir nieko, bet važiuojant didesnį atsumą (o tekdavo gan dažnokai) nulipus atrodo lyg būtum sėdėjęs ant lentos. Nežinau, gal tiesiog man čia jie tokie nepatogūs, dabar truputėlį per žiemą aptvarkiau smulkmenas, ko gero parduosiu ir imsiu SR, Yamaha JOG, Bws arba Sliderį, mano manymu, vieni iš patogiausių motorolerių. Prieš tai turėjau Piaggio NRG MC3, taip pat labai patogus motoroleris, bet pabiro, tai teko dalim iššaudyt O pačiam siūlau imt iš tų, kuriuos išvardinau, arba jeigu mėgsti bėginius, gali dairytis į Aprilia RS, Yamaha TZR ir pnš. Svarbiausia nusipirk ne lavoną, jeigu nelabai nusimanai ieškokis žmogaus kuris nusimano, važiuok apžiūrinėt su juo, tada nei priežiūros labai kažkokios nereiks, pilsi sau benzą ir laimingas važiuosi.
 9. Sippan

  CodeBlocks ant windows8

  Per patį pirmą programos įjungimą ar kodo kompiliavimą (tiksliai nepamenu) turėtų leist pasirinkt kompiliatorių. Jeigu nemetė lentelės su pasirinkimu, ieškokis nustatymuose, turėtum rast.
 10. Sippan

  CodeBlocks ant windows8

  Spėju parsisiuntei setup'ą be kompiliatoriaus, todėl ir neveikia. Siųskis "codeblocks-16.01mingw-setup.exe", tada bus ir kompiliatorius. Spausk čia
 11. Sippan

  DINGO VIDEO EKRANAS WTF

  View > Video preview, arba tiesiog paspausk Alt + 4.
 12. Jungiant ant hosto, MySQL'ui reikalingas ir "mysql_static" pluginas, kurį gali parsisiųsti kartu su kitais MySQL'ui reikalingais failais. Spausk čia.
 13. Sippan

  CS:GO - Rocket

  Pasidaryk cinematic'ų kur kamera juda daugiau tiesiai ir lėčiau, į šonus ne tiek daug, nes pas tave ant cinematic'ų kamera daug juda todėl motion trackeris nesugeba visų frame'ų sutrackint.
 14. Sippan

  CS:GO - Rocket

  Pasižėjau į senesnius tavo klipus ir į šitą, tikrai matosi, kad progresas yra. Gražūs cinematic'ai, jeigu dar pritaikytum jiems kokių nors efektų, visas klipo vaizdas pagražėtų. Parsisiųsk "trapcode" plugin'us, su jais galima daug ką nuveikti. Bandyk motion track'int tekstus, nes kiek mačiau, ant daugumos klipų dedi juos paprastai, o motion track'inti visada atrodo gražiau (bent man). Tada siūlyčiau nesukinėti scope'o su pan/crop'u, nes kažkaip nesižiūri. Žinoma čia tik mano nuomonė, gal kitiem ir patinka. Žodžiu, linkiu sėkmės tobulėjant, pažiūrėsim ką parodysi ateityje
 15. Sippan

  OnVehicleDeath ir DestroyVehicle

  Spėjų naudoji CreateVehicle f-ją, naudok geriau AddStaticVehicle ir turėtų viskas būt gerai.