Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Iš kur imti vps? Neskaitant vpsnet.lt


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2996 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Vpsnet.lt negrybauja, bet gali imti datanet.lt (asmeniškai kiek naudojau datanet.lt cs:go serveriui nesamones rodė, visas ram buvo apkrautas 6GB / 6GB naudojo. Tiesiog rekomenduočiau dar kartą pamėgint vpsnet.lt

 

Kaip vienas sakė viršuj, dedikuoti.lt negalima laikyti žaidimų serverių. (Perspėju, nes jai pamatys, kad žaidimo serveris paleistas iškart ištrena paslaugas užsakytas).

Redaguota , nario eWarz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

datanet eina ir jie *Myliu SuperGames.lt* :@ pavaro belekiek uzklausu jungadmiesi prie mysql reikalinga sms ir paslaugom tai us.lt blokuoja ta ip :@ ka dar pasiulysit? ;/ o del dedikuoti.lt jau zinau sita :)

Laukiu dar pasiūlymų


pasirodo jus neteisus del dedikuoti.lt ka nori ta laikai visiem dzin :)

Redaguota , nario Vytiokas007
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dedikuoti.lt leidžia ką nori laikyt, bet kaip jie patys sako jų VPS serveriai nėra pritaikyti žaidimų serveriams (nes pareina DdosS atakos ir jie jų nesustabdo).

 

Datanet.lt dabar naudoju, tai kartais kažkokie strigimai prasideda ir labai pingai sukyla ir šiaip iš ankščiau dar visada problemų su jais turiu ir jų virtualizacijos serveris klientui tep-šlept paruošiamas, jei net prašiau laiką vps nustatyti tikslų minutė minutėm, o tai dabar skuba visu pusvalandžiu. Nes pvz naudoju tikslu serverio persikrovimą laiku ir iš pradžių galvojau neveikia, paskui paaiškėjo kad laikas bet koks sukasi. Bet laikas čia maža problema, didžiausia, kad daug įvairių komandų kartais neveikia kaip visokie apt-get update ir pan, dažnai rašo, kad neranda ar neatpažįsta tokių komandų.

 

O VPSnet.lt irgi jau atgyveno savo geriausius laikus, dabar sunkoka kažkaip gauti švarų IP adresą, kad ant jo nepareitų vėlgi DdoS ataka, nes jei pareina atjungia užsienio srautą ir jei tarkim laikai CS serverį, tai jį šiaip ne taip tik lietuviai pasiekia iš lietuvos, o CS:GO serveris visai nulinksta, nes jam būtina prisijungti prie VALVE Masterserver, jei to nepadaro servas pakimba, o kai užsienio srauta atjungia dėl ddos atakos, tai žinoma serveris ir pakimba. Tai viena iš priežasčių kodėl lietuvoje nėra Masofkinių CS:GO serverių, nes jie tiesiog neapsimoka - nuo menkiausios atakos dingsta visi žaidėjai, servas nepasiekiamas tampa apie parą ir pan. Net ir tas vienintelis Bachuruservas pvz yra užsidaręs neribotam laikui, dėl nesustabdomų Dos atakų.

 

http://www.bachuruservas.lt/index.php/topic,1140.0.html

 

Išvada

Taigi šiuo metu lietuvoje nėra galimybės kažką geriau pasirinkti, esu dar bandęs Ovh.lt tai ten VPS gal ir nieko, bet interneto pralaidumas tai tragiškas - šokinėjantis ir nestabilus, tie pigiausi VPS pas juos tik svetainėm ar kokiem VPS botam ir laikyt, jokiu būdu ne žaidimų serveriam.

Tiesiog registruojantis reikia tikėtis, kad gausi švarų IP adresą, tada serveris bus sėkmingas, o jei ne po kažkiek laiko prasidės DdosS atakos ir jau nieko nepadarysi.

Redaguota , nario Wolfenstein
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

reziumė pasiėmiau dedikuoti.lt opti1 planą ir ne šiaip o prancūzijoj su apsaugom nuo ddos... pingas turintiems normalų internetą apie 50-60 ir jis nešokinėja smarkiai kaip, kad buvo su datanet ir vpsnet.lt ten jei +-5 pašokinėja, bent jau netas grybas ar cs lievas ir kitos panašios priežastys. Kas gerai viso šito, kad nelagins ir geriau eis žaidimas gyvenantiems ne leituvoje :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dedikuoti.lt leidžia ką nori laikyt, bet kaip jie patys sako jų VPS serveriai nėra pritaikyti žaidimų serveriams (nes pareina DdosS atakos ir jie jų nesustabdo).

 

Į tavo teiginį atsakymas čia - https://www.dedikuoti.lt/neleistina.html

 

 

 

Neleistina veikla

 

Dedikuoti.lt paslaugos nėra skirtos:

 

  • dalyvavimui DoS, DDoS atakose (kaip šaltiniui, tarpininkui arba taikiniui);
  • žaidimų serverių talpinimui (Counter-Strike, Minecraft, Lineage ir kt.);
  • virtualių valiutų gavybai (angl. crypto-currency mining);
  • kompiuterinių sistemų saugumo kompromitavimui;
  • piratinio turinio talpinimui arba platinimui;
  • viešoms Proxy, Tor tarnyboms;
  • masiniam el. pašto siuntimui;
  • pažeidžiamai, neprižiūrimai programinei įrangai;
  • Lietuvos Respublikos įstatymų draudžiamai veiklai.

Remiantis paslaugų sąlygų 3.2.6. punktu, užsakovas įsipareigoja samdyti kompetentingą Linux sistemų administratorių nuolatinei nuomojamo serverio priežiūrai, savalaikiam programinės įrangos atnaujinimų bei saugumo užtikrinimui, arba atlikti tai savarankiškai.

Jeigu Dedikuoti.lt serveris naudojamas nesilaikant šių sąlygų, UAB "Interneto vizija" pasilieka teisę be įspėjimo išjungti paslaugos teikimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei paskaitytum kas rašoma, tai ten parašyta aiškiai, kad: Dedikuoti.lt paslaugos nėra skirtos, o nėra skirtos, tai nereiškia, kad uždrausta. Kaip patys Dedikuoti.lt atstovai man sakė, tai tiesiog nerekomenduoja laikyt žaidimų serverių. Aš esu kalbėjęs su jais prieš užsisakant CS:GO serveriams planą. Ir jie man pabrežė, kad nieko man jie neišjunks, jei nepradėsiu kenkėjiškos veikslos daryti ir t.t.

Pacituot ir aš tau galiu iš jų forumo

 

 

Nuo 2014-09-13 draudimas talpinti žaidimų serverius sušvelninamas - ši veikla leidžiama, jeigu tenkinamos šios sąlygos:
Serverio IP yra 79.98.28.0/22 potinklyje (pasirinkti galima užsakant naują serverį per klientų sistemą);
Serverio užsakovas gerai išmano Linux sistemų administravimą, arba samdo kompetentingą administratorių nuolatinei nuomojamo serverio priežiūrai.
Atnaujintas veiklos sąrašas, kuriai negalima naudoti Dedikuoti.lt serverių, patalpintas šiame puslapyje:

 

 

Užsisakiau VPS planą pratempiau mėnėsį laiko, uždosino ir atsisveikinau. Aišku kreipiausi pagalbos dėl DdosS, sakė, kad nuo tokių atakų nepadės jokios ugniasienės konfigūracijos ir jei noriu apsisaudoti, tada turėčiau papildomai naudotis trečiųjų asmenų paslaugomis nuo DdOsS.

Redaguota , nario Wolfenstein
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei paskaitytum kas rašoma, tai ten parašyta aiškiai, kad: Dedikuoti.lt paslaugos nėra skirtos, o nėra skirtos, tai nereiškia, kad uždrausta. Kaip patys Dedikuoti.lt atstovai man sakė, tai tiesiog nerekomenduoja laikyt žaidimų serverių. Aš esu kalbėjęs su jais prieš užsisakant CS:GO serveriams planą. Ir jie man pabrežė, kad nieko man jie neišjunks, jei nepradėsiu kenkėjiškos veikslos daryti ir t.t.

Pacituot ir aš tau galiu iš jų forumo

 

 

 

Užsisakiau VPS planą pratempiau mėnėsį laiko, uždosino ir atsisveikinau. Aišku kreipiausi pagalbos dėl DdosS, sakė, kad nuo tokių atakų nepadės jokios ugniasienės konfigūracijos ir jei noriu apsisaudoti, tada turėčiau papildomai naudotis trečiųjų asmenų paslaugomis nuo DdOsS.

 

 

Pacitavau tai, kas parašyta prieš perkant, perskaičius "Sutinku su vartojimo taisyklėmis", jei kreipeisi į juos pačius, ką žadėjau daryti ir aš, tuomet pas tave argumentai tvirtesni. Ir tavo tiesa :)

Redaguota , nario Psychical
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2996 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...