Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Minecraft serveris: Skyblock ar Tekkit?


Donathas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2961 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Kokio serverio norėtumėte?  

40 balsai

  1. 1. Ar norite tokio serverio?

    • Taip, noriu.
      33
    • Ne, nesąmonė tas Minecraft ir tie serveriai...
      7
  2. 2. Jei taip, kokį serverį rinktumėtės?

    • Skyblock
      16
    • Tekkit (dėl dalies nežinau)
      24


Recommended Posts

Skyblock serverio neapsimoka kurti, nes papraščiausiai visi žaidžia garsiuose serveriuose ir "šudserviuose" (kuriuose viska dalina). Patarčiau kurti Takkit, nes Lietuvoje tikrai ju mažai yra ir tikrai atsirastu kas žaistų, bet aiškų ir yra toks dalykas, kad mažai kas žaidžia tą tekkit'a daugiausia vaikai žaidžia (pripažystu as pats vaikas, bet i prota suauges) :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Darbus pradėjau ties Skyblock serverio. Tai bus tikrai ne eilinis serveris, dar jūs būsite tokio unikalaus Skyblock serverio tikrai nematę. Darbų nuo kojų iki kaklo, o tai reiškia, kad aš vienas kuriu serverį ir tikrai dar kol kas nesitikėkit, kada aš išleisiu savo projektą į viešumą greitai. Manau pradėsiu skleist žinia tada kai jau turėsiu pilnai paruoštus failus, su kuriais serveris galės veikti be problemų. Neturiu aš dar jokios serverio komandos ir man jos kol kas nereikia, bet jei ką domina, galit susisiekti į AŽ. Patikėkit manim, jei viskas pasiseks manau greitai sulauksiu dėmesio.

 

Na, o Tekkit serverio balsuotojams siūlau nenusiminti. Aišku, dabar klausit kodėl aš kuriu Skyblock, o ne Tekkit? Atsakymas: Tekkit serverį nėra taip paprasta sukurti kaip jums atrodo. Seni įskiepiai, reikia raustis ir visko ieškotis, kas buvo prieš kelerius metus. Beje, Tekkit serverį taipogi rūšiuosi ne eilinį daryt, o kažką unikalaus - o, kad būtų unikalu, man reikia programavimo žinių, kurių aš dar tikrai turiu neperdaug, todėl kurdamas Skyblock turėsiu laiko išmokti daug ką.

 

Tekkit serveris startuos po Skyblock serverio išleidimo, viskas bus sujungta į vieną projektą. Projektai pasirodys - nežinia (netgi kol kas nelaukit), bet iki vasaros manyčiau tikrai bus viskas atlikta. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tai kodėl į skyblock lendi. Galim lažintis jog susidomėjimo nesulauksit su tokio tipo serveriu :)

Tiesa sakai :) Kad ir sako neeilinis bus serveris, bet jau daug kas yra taip sake bet niekas savo žodžio neištesėjo nu aišku yra vienas kitas kuris tikrai ištesėjo. Nu manykim pasiseks šitam žmogeliukui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O as buciau uz skyblock. Lietuvoje nebera normaliu skyblock serveriu, su gera ekonomika (sunkia). Visur viska dalina, itemais perka zaidejus ir pan :D. Jei kursi tikrai rimta projekta, shopa daryk su mazu pasirinkimu, kad pinigu gauti butu sunku, ten uz stacka rotten flesh koki doleri, ar du :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Tikra tiesa, kad neįmanoma rasti normalaus skyblock serverio.  Visuose esančiuose žaidimo esmė ir prasmė iškreipta nereikalingais priedais, tokiais kaip spawneriai, mob-kiaušiniai, komandos dienos/nakties keitimui ir pan.  Paleidžia į žaidimą tokius (VIP'ams arba Shope) , paskui krauna programas lago mažinimui ...o gaunasi taip , kad periodiškai naikinami item'ai (paint ir frame) bei visi mob'ai, įskaitant ir sunkiai gaunamus villagerius. Nebelieka paties žaidimo principo - pasidaryti item'ų gavimo fermas ir gauti viską pačiam - neperkant.

Parinkus kūrėjų gerai apgalvotą Askyblock, pridėjus minishop su pradiniais necraftinamais ir neišgaunamais žaidime item  galima būtų tikėtis rimto  ilgalaikiam žaidimui skirto serverio.

Tikiuosi tokį ir sukursit . Sėkmės.

Redaguota , nario Lelyte
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tikra tiesa, kad neįmanoma rasti normalaus skyblock serverio.  Visuose esančiuose žaidimo esmė ir prasmė iškreipta nereikalingais priedais, tokiais kaip spawneriai, mob-kiaušiniai, komandos dienos/nakties keitimui ir pan.  Paleidžia į žaidimą tokius (VIP'ams arba Shope) , paskui krauna programas lago mažinimui ...o gaunasi taip , kad periodiškai naikinami item'ai (paint ir frame) bei visi mob'ai, įskaitant ir sunkiai gaunamus villagerius. Nebelieka paties žaidimo principo - pasidaryti item'ų gavimo fermas ir gauti viską pačiam - neperkant.

Parinkus kūrėjų gerai apgalvotą Askyblock, pridėjus minishop su pradiniais necraftinamais ir neišgaunamais žaidime item  galima būtų tikėtis rimto  ilgalaikiam žaidimui skirto serverio.

Tikiuosi tokį ir sukursit . Sėkmės.

 

Aš apie tai ir panašiai galvojau. Lietuvoje yra labai mažai serverių, kuriuose galima būtų tikrai smagiai pažaisti, nes vos ne visi serveriai yra pay-to-win (nusiperki vip, /kit vip - viskas, žaidimo prasmė baigta). Nesakau, kad mano serveryje nebus galima pirkti privilegijų, bet su jomis reikės kažką tai sugalvoti, kad tos privilegijos nebūtų labai paveikiančios žaidimą kitų žaidėjų atžvilgiu. Beje, su tais shopais ir reikės kažką geresnio išmąstyti, nes man jau atsibodo tą pati rutina. Serverio darbams įdėsiu tikrai labai daug laiko, viską kursiu nuo 0 ir vienas, klausysiu jūsų nuomonės ir tada yra šansų, kad atsiras tikrai geras serveris, kad žmonės užsukę į jį galėtų iškarto pasakyti "na, čia tai įdėta darbo, tikrai šitame serveryje pasiliksiu" ar kažką panašaus. Kalbant apie patį skyblocką tai manau bus unikalūs challengai, pačio kurti. Beje, prieš pradedant susikurti salą bus jums galima rinktis iš kelių salų variantų, kurie tikrai bus jums nematyti. Vienas iš nuobodžiausių dalykų skyblock'e - cobblestone kasimas. Su šituo dalyku irgi manau reikės kažką prigalvot. Žodžiu, idėjos tiesiog liejasi per kraštus, reikia noro, laiko ir pastangų, kadangi kol kas viską darysiu vienas. Gal vasaros pradžioje ir išvysite kažką unikalaus, o ne eilinį šūdo gabalą. Jei projektas sulauks dėmesio - aš beveik įsitikinęs, kad jis turėtų greitai išpopuliarėti. :)

Redaguota , nario Dona7as
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2961 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...