Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Euro truck ar America truck simulator ?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2994 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki užsimaniau pažaist tokį žaidima :D galvoju netgi pirkti kuris geresnis ? abudu žaides america dabar žaidžiau tai niekuo neiskyrė nuo euro ir prastesnis pasirodė net :)

 

Taipogi gal žinot panašių žaidimų kad būtų galima kurti savo biznį,samdyt darbuotojus ir pns :D pelna daryt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai atsiras ATSmp ir nauji DLC su vis didesniu žemėlapiu tada tikrai ATS populiarės. Tačiau dabar man labiau patraukė ATS. ETS2 turiu steame, tačiau kažkaip nekabliavo tiek žaisti (gal todėl, kad po atsirado atsižaidžiau, nežinau). Šį kartą balą iš savo pusės duočiau ATS. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai atsiras ATSmp ir nauji DLC su vis didesniu žemėlapiu tada tikrai ATS populiarės. Tačiau dabar man labiau patraukė ATS. ETS2 turiu steame, tačiau kažkaip nekabliavo tiek žaisti (gal todėl, kad po atsirado atsižaidžiau, nežinau). Šį kartą balą iš savo pusės duočiau ATS. 

Tai kad tas pats tas ATS kaip ETS :D vos ne tik kad naujų krovinių atsirado tipo ir taip atnaujino šiek tiek o grafikos puse kiek pamenu viskas tas pats

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad tas pats tas ATS kaip ETS :D vos ne tik kad naujų krovinių atsirado tipo ir taip atnaujino šiek tiek o grafikos puse kiek pamenu viskas tas pats

 

Nu taip, ant to pačio varikliuko, tačiau man žemėlapis kelią didesnį susidomėjimą :D Todėl ir žaidžiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad tas pats tas ATS kaip ETS :D vos ne tik kad naujų krovinių atsirado tipo ir taip atnaujino šiek tiek o grafikos puse kiek pamenu viskas tas pats

Jeigu tu nieko neišmanai apie JAV, amerikietiškus sunkvežimius, tai aišku tas pats. Žaisi, matysi miestų pavadinimus ir tau jie nieko nereikš. Taip pat manau nepastebėtum ir aplinkos skirtumų. Sunkvežimiai irgi tau atrodys, tokie patys, nes nežinosi jų modelių, gal būt net nepastebėsi, kad amerikietiški turi "nosį". Neatkreipsi dėmesio į skirtingus mašinų modelius gatvėse, kitaip atrodančius kelius.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

euro trak simalator turi geresnes grafikas.

ATS IR ETS2 yra naudojamos tokios pacios sistemos tai reiškes kad grafija ant ATS nesikeičia.. reiškes turi čhujova pc.. ždž..

Ir beto čia kas sako kad ats yra labai blogas jūs klystat smarkiai , ATS yra žymiai geriau padarytas ir daugiau dalyku į ji yra pridėta negu ets2 and jo jūs daugiausei važinėsit greitkeliais o ant ats yra nors didesni miestai ne kaip ETS2 viskas per tapati.

 

Ir taipogi ATS buvo nesenei išleistas todėl jame daug dar kolkas dalyku nėra , pvž kaip mašinu ir mapo..kodėl gi? todėl kad dėl tu sunkvežimiu reike gauti licenzijas iš pačiū gamintojų. 

http://blog.scssoft.com/2016/01/real-world-inspirations.html

http://blog.scssoft.com/2016/01/truck-licensing-situation-update.html

 

Man tai nėra skirtumo , abu geri man.

Redaguota , nario FireHawK
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi pradėkim nuo to kad tiek ETS tiek ATS kurė tie patys kūrėjai (Komanda). Žaidžiant ETS ir viska išbandes su visais DLC tikrai palyginus geresnis bet pagal išvaizda ir įdomuma atiduočiau balsa ATS nes ant ETS važuok kur nori į švedija ar į lenkija su Going East viskas tas pats, nieko naujo iš kitu miestu nesiskiria bet ATS važuodamas gali grožetis. Aiškų dėl DLC tai ATS tik katik išleistas tai tikrai žiuriu pirmyn į šį žaidima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Euro truck'ą žaidžiu jau daugiau negu metai laiko, žinoma su pertraukomis, jis man nepabosta, aš pilnai ant to užsivedęs, ta prasme ant žaidimo, kapoju kak nada. vienu žodžiu, nėra čia ko lyginti, dar ten nei DLC, nei dar kažko nėra, čia visko kitos šalys, ir t.t visokios spalvos, papildymai. Nu vienu žodžiu pradžiai ir tuo pačiu išbandymui žaidimo siūlyčiau imti euro truck'ą pavažinėti su draugais kartu multiplayeryje. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Euro truck'ą žaidžiu jau daugiau negu metai laiko, žinoma su pertraukomis, jis man nepabosta, aš pilnai ant to užsivedęs, ta prasme ant žaidimo, kapoju kak nada. vienu žodžiu, nėra čia ko lyginti, dar ten nei DLC, nei dar kažko nėra, čia visko kitos šalys, ir t.t visokios spalvos, papildymai. Nu vienu žodžiu pradžiai ir tuo pačiu išbandymui žaidimo siūlyčiau imti euro truck'ą pavažinėti su draugais kartu multiplayeryje. 

Tai ka tu nori su savo tais DLC žaidimas išejo neperseniausei ir SCS Software jau daro DLC - Arizona DLC (FREE) galiu pasakyti kad ant ETS2 tu daugiausei važinėsi greitkeliais ir nebus tokius posukiu , nepamatysi žaidimo grožio nors aišku žaidimas yra senas.. ATS .... jus turi daug dalyku kuriu ETS2 neturi todėl ATS aš sakyčiau yra geresnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2994 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...