Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nuo ko pradėti?


Good Beer.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3028 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki daugelis programuotojų šiame tinklalapyje. Užsimaniau ir aš šiek tiek paragauti to vadinamo programavimo? Nuo ko pradėti būtų lengviau ar nuo C++ ar nuo java? Gal galite šiek tiek suteikti guide, ar numesti kokių pamokų youtubėj bent basics. Ačiū iš karto, kas padėsite :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks skirtumas nuo ko pradėti. Aš niekada nesuprasiu keliamo šurmulio kokią pirmą kalbą mokintis.

Pirma buvo ir praeis nepalikdama pėdsakų.

Geriausia praktika išbandyti visas kalbas skiriant pakankamai laiko susipažinimui.

Java visiškai objektinė kalba, gal pradžiai kiek per sunku tad rinkis C++.

Kalbant apie jų skirtumus, tai Java yra aukštesnio lygio kalba, Java turi savo aplinką, virtualią mašiną, kurioje vykdomos JAVA programos, o tai reiškia, kad kiekvienoj sistemoj veiks sukurtoji programa.

C++ kompiliuojama kalba, bet kiekvienai skirtingai operacinei sistemai reikia perkompiliuoti. C++ turi aukštą pernešamumą.

Loremas minėjo "Learn it", tik Java pamok jis nekuria. Aš rekomenduojų tą kanalą (Ankščiau vadinosi 3dev) (nuoroda)

čia rasi kokybiškų lietuviškų pradžiamokslių,

išmėgink PHP, HTML, nors šios kalbos puslapių kūrimui skirtos, lengvesnės už C++.

C++ kalbai 30 metų, kilusi iš C kalbos (ši kalbų grupė dar vadinama C syntax like).

Ji labai galinga, artima žemam lygiui, bei sunkiai išmokstama, pati pradžia aišku nėra sunki.

Bet kuriuo atveju, išmokęs C++ ar Java, galėsi nesunkiai priprasti prie kitos kalbos dėl jų sintaksės, semantikos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks skirtumas nuo ko pradėti. Aš niekada nesuprasiu keliamo šurmulio kokią pirmą kalbą mokintis.

Pirma buvo ir praeis nepalikdama pėdsakų.

Geriausia praktika išbandyti visas kalbas skiriant pakankamai laiko susipažinimui.

 

Tu pats pasakei, kad C++ yra lengvesnė tai va žmogus manau ir ieško nuo ko lengviau pradėti.

Aš siūlyčiau pradėti nuo C++, nes mokykloje mokoma. Studijose dažniausiai eina C++ ir C# tada tik JAVA ir PHP. Pamokų lietuviškų pilną kaip ir angliškų. Puslapių irgi. 3Dev pamokos senos, bet mano nuomonė tikrai vertos dėmesio. Tikrai jų nepramesk pro akį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu pats pasakei, kad C++ yra lengvesnė tai va žmogus manau ir ieško nuo ko lengviau pradėti.

Aš siūlyčiau pradėti nuo C++, nes mokykloje mokoma. Studijose dažniausiai eina C++ ir C# tada tik JAVA ir PHP. Pamokų lietuviškų pilną kaip ir angliškų. Puslapių irgi. 3Dev pamokos senos, bet mano nuomonė tikrai vertos dėmesio. Tikrai jų nepramesk pro akį.

Mes per informatiką mokykloje su FPS... O ten visiškai useless, kaip pats mokytojas sakė. Nes tik mokykloms ten naudojama. C++ gali dar būti univeruose mokama kiek žinau ten antram kurse ar 3. Na nesvarbu.. Bus dar nuomonių? :) Beje. Ačiū visiems padedantiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mes per informatiką mokykloje su FPS... O ten visiškai useless, kaip pats mokytojas sakė. Nes tik mokykloms ten naudojama. C++ gali dar būti univeruose mokama kiek žinau ten antram kurse ar 3. Na nesvarbu.. Bus dar nuomonių? :) Beje. Ačiū visiems padedantiems.

Buvau studijų mugėje Kaune, ryt bus litexpo Vilniuje, bet jau nebebūsiu ten. Tai kiek kalbėjau su ~3 programuotojais tai visi pagrinde sakė C++ ir C#. Aišku KTU man atrodo studijos bus su c++ tik trečiame kurse. Tikrai įvairiai tie kursai. Bet na pagrindas JAVA, C++, C#. C++ manau mokėsi kitos kalbos tikrai nebus sunkios, tas pats ir su JAVA. Pasidomėk abiejomis kalbomis, pažiūrėk kokių pamokų daugiau ir kurios aiškesnės tos ir imkis manau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3028 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...