Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5276 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Svečias

Sukūriau naują darbą Šūdų valytojas :DD ačiū už pamoka +rep

  • Parašė po 2 savaičių...

data/functions.txt(13) : error 028: invalid subscript (not an array or too many subscripts): "i"

data/functions.txt(14) : error 001: expected token: "}", but found "if"

data/functions.txt(14 -- 15) : error 028: invalid subscript (not an array or too many subscripts): "IsPlayerConnected"

data/functions.txt(14 -- 16) : error 001: expected token: "}", but found "if"

data/functions.txt(14 -- 16) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase

5 Errors.

Kas pades +REP!

Nebūk molis, rašyk Lietuviškai!

  • Parašė po 2 savaičių...

data/functions.txt(23) : error 028: invalid subscript (not an array or too many subscripts): "i"
data/functions.txt(24) : error 001: expected token: "}", but found "if"
data/functions.txt(24 -- 25) : error 028: invalid subscript (not an array or too many subscripts): "IsPlayerConnected"
data/functions.txt(24 -- 26) : error 001: expected token: "}", but found "if"
data/functions.txt(24 -- 26) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664	 	 	Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


5 Errors.

Kas Pades +REP :)

564.png

  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Turiu tokia pat problema kaip pas lina:

Kai komplinu gm man meta:

C:\Documents and Settings\User\Desktop\samp\GLT\gamemodes\GLT.pwn(8867) : error 017: undefined symbol "model"
C:\Documents and Settings\User\Desktop\samp\GLT\gamemodes\GLT.pwn(8869) : error 017: undefined symbol "spec"
Pawn compiler 3.2.3664	 	 	Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


2 Errors.

Kai bandau ijungt samp-server.exe man jis issijungia ir server loge raso:

[13] I couldn't load any gamemode scripts. Please verify your server.cfg
[13] It needs a gamemode0 line at the very least.

-- Papildyta --

Problema istaisyta, bet uzlipdamas ant picupo man nieko nesidaro...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5276 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...