Peršokti į turinį

Papraščiausias versijos pakeitimas ant hosto ir ne.


SobasTeam

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3005 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Laba diena, šiandien norėčiau parodyti kaip reikia pakeisti versija ant hosto ir ant kompiuterio. Tagi pradėkime nuo hosto. TAI PADĖS MANAU NAUJOKAMS.

 

Jeigų serveris yra ant JUSTHOST.lt, turite rasti prie serverio nustatymu tūrėtu būti VERSIJA 0.3.7 ir ant jos paspaudus dar karta paspauskite ir išsaugokite. Ir mėgauktiės nauja žaidimo versija.

 

KAIP PAKEISTI VERSIJA ANT PAPRASTO KOMPIUTERIO, ANT HOSTO.

 

Einame į savo gamemode, susiraskime SAMP-SERVER. SAMP-NPC, ANOUNCE, šiuos failus ištriname ir parsisiunčiame iš www.sa-mp.com[NE REKLAMA] visa gamemode, paspaudus download WNDOWS server. Tuomet ten atsidarome ir tuo failus kūriuos ištrynėme sukeliame. Pasileidžiame SAMP-SERVER einame į serveri ir puikiausiai veikia.

 

 

IŠAIŠKINTI NELABAI ĖJO, JEIGU KAŽKAM NEPAVYKO NUMESKIT SKYPE KOMENTARUOSE PADĖSIU.

Redaguota , nario SobasTeam
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tokių temų pilna, net vaikas suprastų kaip pakeisti versiją,

neaiškiai parašyta + klaida - ne samp.com, o sa-mp.com turėjo būti.

Tai jeigu ką aš nenoriu niekam blogo, Neseniai užsreigsitravau šioje svetainėje tai visko nespėjau peržiūrėti. Ačiū jog išsakiai savo nuomonę, bei ačiū jog padėjai pastebėti klaida.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū, kad kuri pamokas apie dalykus kurių neišmanai.

Tu čia karalius? Viska labai puikiai išmanai? Nešaudyk čia savo tu rėkimu ant naujoku. Aš kitiems bandau padėt o tu čia šaukinėji jog nieko neišmanau. Kažin kaip kokiam žmogui padėsiu ir pažiūrėsi kaip aš neišmanau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu čia karalius? Viska labai puikiai išmanai? Nešaudyk čia savo tu rėkimu ant naujoku. Aš kitiems bandau padėt o tu čia šaukinėji jog nieko neišmanau. Kažin kaip kokiam žmogui padėsiu ir pažiūrėsi kaip aš neišmanau.

Rėkiu? WTF?? Bandai padėt? Pats nemoki ir bandai padėt.. O kaip includes ir GM kompiliavimas? Panaudosi naujos versijos funkciją ir poto verksi forume kad error meta...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu čia karalius? Viska labai puikiai išmanai? Nešaudyk čia savo tu rėkimu ant naujoku. Aš kitiems bandau padėt o tu čia šaukinėji jog nieko neišmanau. Kažin kaip kokiam žmogui padėsiu ir pažiūrėsi kaip aš neišmanau.

 Nerašyk to ko neišmanai , nes tiesiog gadiniesi savo reputaciją (nors jos nė neturi) ir niekaip tu nepadėsi naujokui su tokia tema. :)

Patarimas kitą kartą prieš tokią temą rašydamas įsigilink ką joje reikia parašyt ir paminėt, dabar čia matau kaip eilinį narį kuris kuria beviltiškas temas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3005 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...