Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).
Mes laikomės BDAR (Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento) ir neteikiame jokios informacijos projektų/serverių administracijai apie narių parduodamus projektų/serverių turtus.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3368 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

d3dbd3bdb627c5d0820a4ebd124b9c47666.png

 

 

 

Sveiki forumiečiai. Pradėsiu nuo istorijos. Ilgai ieškodavau modifikacijos, nuo kurios galėčiau tęsti savo tolimesnį darbą, stipriai ją pakeisti, patobulinti savo patities bagažą bei atidaryti projektą. Esu sau išrankus, todėl modifikacijos tekdavo ieškoti ištisus mėnesius, su pertraukomis. Ir vieną dieną radau, buvau motyvuotas kurti projektą, tačiau atsitiko taip, jog viskas taip ir nuėjo, nėra laiko, ir panašiai, todėl pardavinėju modifikaciją darytą mokantis skripto, ir man asmeniškai ji daug reiškia ! :)

 

 

 

>>>Truputi apie modifikaciją

 

 

 

> Modifikacijoje mappinama išskirtinai nauja Policijos bazė, ji nebaigta, kažkur tai 60%. Pridėsiu mapp darbą, o dabar laikinai pakeis dabartinė.

> Modifikacijos veiksmas SanFierro mieste, stengiamasi daryti naktinį miestą, t.y jog gražiai žiurėtusi naktį.

> Pilnai veikiančios, sukurtos MySQL lentutės.

> Narkotikų, administratorių, vip, savininko, visų prižiūrėtojų (ban, vip, admin, emigracijų) sistemos.

> Namų kurimo sistema nesunki.

> Furistų sistema, vežti narkotikus ir panašiai.

> Kiekvienam darbui sukurti savi vartai, atsidarantys su specialiu mygtuku.

> Padarytas galimas paaukojimas kiekvienam darbui, tai gali padartyti kiekvienas žaidėjas Vyriausybėje (Ne mano).

> Teisių, ginklų licenzijų, visos kitos sitemos yra.

 

 

 

>> Tai tik dalis informacijos apie serverį, gamemode progresas manau 85%, truksta tik mapp darbų, ir kitokių smulkmenų mieste, tačiau tai jau yra grožio ir noro reikalas. Už modifikaciją norima 7 eurų, banku. Paliksiu žemiau kelias fotografijas iš serverio, išsamesnę informaciją teikiu skype. <<

 

 

 

>>>Fotografijos iš serverio

 

 

 

>>>SPAUSTI ČIA<<<

 

 

 

kontaktai

 

 

 

> skype gyciakas89

 

 

BETA versijos policijos bazė

 

880b684f16d3981fbe59732df2e1604b532.png

Redaguota , nario Gytis D.

28f90700c753df66306ca9851af2a94d606.png

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3368 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...