Peršokti į turinį

hitbox.tv/citadoras [Pristatymas] (Klausimai) [Live]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3034 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prašau užsukti į http://www.hitbox.tv/Citadoras ir paspausti follow mygtuką.

Sveiki, kas mėgstate žiūrėti kaip žmones žaidžia, ar daro giveaway prašau užsukti čia!

Galima sakyti pradėjau tokia veiklą neseniai, bet streaminu kiekvieną dieną nors po 4h.

Žaidžiu įvairius žaidimus pradedant nuo CS:GO iki GTA V kompiuteris tikrai geras paveža kolkas visus dabartinius žaidimus, streaminti galiu beveik bet ką, kas man pačiam yra įdomu. Ateityje planuoju daryti ir 24h stream, bet be jūsų palaikymo, nesinori tai daryti, nes niekas nežiūrės, tai jeigu nesunku paspauskite follow mygtuką ir praneškite tai savo draugams, nes čia kartais vyksta ir giveaway ne vien tik žaidimai.

 

Kodėl pasirinkau hitbox?

Klausimas paprastas, mažesnis delay. Dariau apklausa kur geriau streaminti 3/14 pralaimėjo hitbox, bet pasilieku prie jo, parodyti, kad ir hitboxe galima susilaukti dėmesio iš lietuvių pusės, ne vien iš kitų šalių. Gražus dizainas, nežinomos komandos (bent jau man) botu aktyvumas, gražiai dirba. Giveaway lengviau daryti. Nesiruošiu gryšti prie twitch, twitch yra užimtas jau populiarių youtuberių streamerių, aš jiems paliksiu twitch, o pats meginsiu kažką naujo kažkur kitur siekti, nes tenai pat būti ir kur visi eina, nenoriu, noriu mėginti kažką naujo, toki kaip hitbox!

 

Mano hitbox kanalas.

http://www.hitbox.tv/Citadoras

Streamai vyksta praktiškai kiekvieną dieną!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3034 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...