Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5577 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Darbas(ToffyzZz/Meškė): Abudu.

Tema(Pvz:Drift): Assassin Creed BrotherHood (Raskit labai gražų paveikslėlį).

Tekstas(Pagr. tekstas): Altaïr'o (Viską nukopinkit, ir atkopinkit į tekstą, o jeigu nepavyks ant i, tų dvigubų taškiukų, tai padarykit paprastą i).

Rėmeliai(On/Žali ar pan.) On/Juodi (Stroke - 1pth).

Atsiskaitymas(FLT/REP): Kieno bus gražesnis, tam REP, o kieno bus silpnesnis, tam FLT (Nesakau, kad kieno bus darbas visiškai negražus, žinau, kad gražiai darote).

Dydis: 130x160.

Jeigu galite , padarykite be brūkšnelių tų (Kitaip sakant be Pattern).

----------------------------------------------------------------------

Darbas(ToffyzZz/Meškė): ToffyzZz.

Tema(Pvz:Drift): CS. Dėk daug efektų.

Tekstas(Pagr. tekstas): Altaïr'o (Viską nukopinkit, ir atkopinkit į tekstą, o jeigu nepavyks ant i, tų dvigubų taškiukų, tai padarykit paprastą i).

Atsiskaitymas(FLT/REP): FLT.

Dydis: 350x150.

Jeigu gali, padaryk be brūkšnelių tų (Kitaip sakant be Pattern).

Guest CoiFas

Kur mano darbas?

Svečias
Nekoks, jeigu gali perkurk. :gogo:

Gerai, bet nerandu stocku geru... :sliap:

http://indrija.blogas.lt/beta/files/2009/05/nature201.jpg

Mindaugo darbas : 58c275c69cfdb9a5c440622d96951ea7280.jpg

Jeigu gali perkurk text'ą, nereikėjo dėti to žalio .

Svečias

Palieku parduotuvę,nes turiu moderuoti forumą,atsiprašau už nesklandumus.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5577 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...