Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Keletą pasiūlymų šiam forumui tobulinti.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3043 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

nebutina sekti kekvieno moderatoriu zingsnio svarbu forume yra tvarka ir to pilnai uztenka nereikia ten jiem lenktyniu kas daugiau ko ispes prades free ispejimus dalint..

Niekas čia nebandys stumdytis ar kažko, tiesiog pavyzdžiui - Marius, jis tikrai paskutinius įspėjimus dėjo prieš kokias 2 savaitės, bet mes to nežinojome, o su šia sistema Administracija iš karto būtu pastebėta. 'lukonic. žodžiai - Šiame forume dirba tik geriausi. Tai link šito mes ir einame :) 

 

P.S Free įspėjimus  negalės dalinti, kadangi viską matysim, koks tolkas jiems taip lengvai prisigauti? :) 

Neblogos idėjo bet del pirmos kaži ar imanoma tai padaryti

Na mano darbas buvo pasiūlyti šias idėjas ar tai įmanoma ar ne, aš asmeniškai nežinau :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 idėja - gal visai nieko, tačiau pagalvok apie vaikus - spamerius, tai jie vertins bet kokias temas ir nieko gero nesugaus :)

 

1 idėja - tai paprašykit Prano, jis viską mato ir mum - moderatoriams, taškus gi deda, taigi su juo gal ką sutartumėte, mini ataskaitas ar kažką tokio :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 idėja - gal visai nieko, tačiau pagalvok apie vaikus - spamerius, tai jie vertins bet kokias temas ir nieko gero nesugaus :)

 

1 idėja - tai paprašykit Prano, jis viską mato ir mum - moderatoriams, taškus gi deda, taigi su juo gal ką sutartumėte, mini ataskaitas ar kažką tokio :)

Na, taigi vakai nesurinks savo grupuotės, kad užvertinti savo temą. Vistiek kai čia toks lankomumas įvertinimas tikrai gelbėtu bet kokiu atveju.

Na mano manymu Pranas kiekvienam neparodys tas ataskaitas, nebent sukurtu kokią nors temą, bet mano nuomonė ši sistema tikrai gelbėtu ir būtu naudinga mūsų forumui :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Niekas čia nebandys stumdytis ar kažko, tiesiog pavyzdžiui - Marius, jis tikrai paskutinius įspėjimus dėjo prieš kokias 2 savaitės, bet mes to nežinojome, o su šia sistema Administracija iš karto būtu pastebėta. 'lukonic. žodžiai - Šiame forume dirba tik geriausi. Tai link šito mes ir einame :) 

 

P.S Free įspėjimus  negalės dalinti, kadangi viską matysim, koks tolkas jiems taip lengvai prisigauti? :) 

Na mano darbas buvo pasiūlyti šias idėjas ar tai įmanoma ar ne, aš asmeniškai nežinau :)

marius net ne adminas pirma pasitikslink informacija..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

marius net ne adminas pirma pasitikslink informacija..

Na nesigilinkim kas ten buvo, ar moderatorius ar administratorius. Turiu omenį, kad jis buvo Administracijoj,

 

Antras variantas liuxurinis (y) Zhaliaa

 

Dėkoju už nuomonė.

Dėl antro pasiūlymo nesuprantu, juk yra reputacija. Tema gauna žvaigždutę kai surenka 10+rep. Tai ir reiškia, kad tema naudinga ar tai ten serveris geras ir pan. Nebent aš blogai supratau pasiūlymą.

Reputacija tašką gali dėti temoje, o aš kalbu, kad įvertinimas būtu prie temos pavadinimo. Na supranti, kai ateini dėkim į ''ĮDOMIOS NUORODOS, REKLAMA'' ir būna žmonių temos, tai prie žmonių temų, būtu įvertinimas. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na nesigilinkim kas ten buvo, ar moderatorius ar administratorius. Turiu omenį, kad jis buvo Administracijoj,

 

 

Dėkoju už nuomonė.

Reputacija tašką gali dėti temoje, o aš kalbu, kad įvertinimas būtu prie temos pavadinimo. Na supranti, kai ateini dėkim į ''ĮDOMIOS NUORODOS, REKLAMA'' ir būna žmonių temos, tai prie žmonių temų, būtu įvertinimas. :)

Supratau dabar idėją, bet nemanau, kad ji taps naudinga. Laikui bėgant žmonės pradės ne pagal tikslą tai naudoti. Bus kaip ir su reputacija. Reputacija skirta išreikšti sutikimą arba palaikymą, bet dažniausiai dedama už nieką. Dažnai būna temų, kur prašo pagalbos, ir už tai ten duos 5 ar 10 rep., tai manau tas pats atsirastų ir su įvertinimu, ko pasekoje nebebūtų naudos. Gal net kiek ir trukdytų. Tokia mano nuomonė šiuo klausimu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Abi įdėjos neikiek neapgalvotos, 1. Bereikšmė statistiką, moderatoriams niekas už jų darba nemoką, čia tik juos prispaustų labiau. 2. Irgi neapgalvota, čia esu mates tiek krūvą bereikšmių pranešimų su 10+ rep, tas pats ir su temom būtų. Kaip ir minėjo svarbiausia, kad tvarką būtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visi stumiat ant tos mažės, bet antra idėja būtent iš ten nukopijuota :D Nebežinot kaip čia dar bepasireikšt..

 

 

Jau gana ir to, kad po mažės karmos sistemos sg forume mygtukas "Reputacija" persivadino taip pat į "Karma". Viskas būtų pofik jei nebūtų tai buvę padaryta iškarto po mažės sistemos pristatymo ;DD 

Redaguota , nario Barzda
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3043 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...