Peršokti į turinį

APPLE iMac 5K 27" (2015)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1743 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Youtub'e žiurėjau GTA 5 ant highest grafikos galina žaisti su 30Fps. Tai sakyčiau nemažai.

a tu juokauji? Tas imac yra kaip laptopas. stacionaras su 980 ti vos 40 fps isbezda ant maximaliu grafiku. Tai kaip tas laptopas 30fps ant 5k istrauks? Ant tokios rezoliucijos reiktu bent trieju gtx 980 ti, kad galetum stabilu 30 fps istraukt. O ka jau kalbet, kad tame imac nera net puses gtx 980 ti galios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

EDIT: Katik paziurejau kiek traukia tas imac. Ant full hd 12 fps. Tai sekmes bandant zaist 5k. Gal ir bus kokie 2 fps.

Žiūrint ant kokios sistemos. Naudojant MacOS gal ir tikrai ten daug fps neišspaus bet su Windows 10x geresnis performance sakyčiau.

 

Redaguota , nario darrel. antrasis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai aš iškart viska noriu pirkti. Nenoriu tik savarankiškai build Pc nes jeigu kažka blogai padarysiu ar pnš.

Šiaip už tokia suma sakyčiau galėtum pasiimt Full HD monitorių, i7 Skylake, DDR4 RAM'us ten 2 ar viena GTX 980 Ti ar kažkas panašaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip už tokia suma sakyčiau galėtum pasiimt Full HD monitorių, i7 Skylake, DDR4 RAM'us ten 2 ar viena GTX 980 Ti ar kažkas panašaus.

Tai aš nenoriu iš visokiu Ebay.com pirkti ten pieva yra. Aš noriu iškart viska nusipirkti kad normalei atveštu kad brokuotas ooks nebutu ir panašiai. Ir detalem pirkt nenoriu :D Nemokečiau surinkt PC.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai aš nenoriu iš visokiu Ebay.com pirkti ten pieva yra. Aš noriu iškart viska nusipirkti kad normalei atveštu kad brokuotas ooks nebutu ir panašiai. Ir detalem pirkt nenoriu :D Nemokečiau surinkt PC.

Nu pavyzdžiui tokie shop'ai kaip 1a.lt tai surenka nemokamai tau tik dalis reikia užsisakyt o jie surinks arba skytech.lt ten irgi kiek žinau už centus surenka. Bet kaip ten angliškuose shop'uose tai nežinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai aš nenoriu iš visokiu Ebay.com pirkti ten pieva yra. Aš noriu iškart viska nusipirkti kad normalei atveštu kad brokuotas ooks nebutu ir panašiai. Ir detalem pirkt nenoriu :D Nemokečiau surinkt PC.

Kur gyveni? Paprašyk, kad kuris iš mūsų forumo buildų "rinkėjų" :D surinktu tau pc, o kad ir atveš dėtalėmis, nuveši į koki pc shopa ir surinks

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kur gyveni? Paprašyk, kad kuris iš mūsų forumo buildų "rinkėjų" :D surinktu tau pc, o kad ir atveš dėtalėmis, nuveši į koki pc shopa ir surinks

Aš Didžiojoje Britanijoje Bsoton'e gyvenų detalėm man netiktų, nepasitikiu sakys pirma pinigus ir nieko neišeis, o ir jie galvos kad apgausiu gi pirmi tai PC nesurinks.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš Didžiojoje Britanijoje Bsoton'e gyvenų detalėm man netiktų, nepasitikiu sakys pirma pinigus ir nieko neišeis, o ir jie galvos kad apgausiu gi pirmi tai PC nesurinks.

Tai pasidomėk, vis vien manau turi pažystamų kurie pirko PC dalimis ir jiem surinko kažkas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai pasidomėk, vis vien manau turi pažystamų kurie pirko PC dalimis ir jiem surinko kažkas.

Mano dauguma draugu pirko iš vietinių parduotuviu Gaming PC už nerelias kainas arba surinktus, kzikurie iš amazones ir t.t.t bet kainos virš 2000daugumos. O kaip tuose web kaip skytech,1a pažiuret apie surinkima?

O Galbut kasnors žinot gera kokio kompiuterio su ramų daug ir t.t.t kad gaming butu įmanoma gerai ten visokius Minecraft ant Max grafikos ir pnš, kad iškart pirkti eitų ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano dauguma draugu pirko iš vietinių parduotuviu Gaming PC už nerelias kainas arba surinktus, kzikurie iš amazones ir t.t.t bet kainos virš 2000daugumos. O kaip tuose web kaip skytech,1a pažiuret apie surinkima?

O Galbut kasnors žinot gera kokio kompiuterio su ramų daug ir t.t.t kad gaming butu įmanoma gerai ten visokius Minecraft ant Max grafikos ir pnš, kad iškart pirkti eitų ?

Lietuviškuose webuose tai dažniausiai PSU būna hujovas. 1a.lt tai tiesiog ten kai užsakymą darai leidžia pasirinkt ar nori kad surinktu ar nori pats dalys gaut ir susirinkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1743 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...