Peršokti į turinį

[GM] SFM.US.LT


Shadowas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1702 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ną šeip tai čia BT gamemod'o edit'as. manau serveryje tikrai yra perdaug namų, namas prie VM visiškai baisus, taipogi žiūrėjau tuos daugiabučius netoli WC, tai juokinga, kad šone eina kelio atitvaras, sone namai, o atitvaras užkerta kelia i namų eikstele XD tai kam mappinta mašinu eikstele pasakykit jūms man :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ną šeip tai čia BT gamemod'o edit'as. manau serveryje tikrai yra perdaug namų, namas prie VM visiškai baisus, taipogi žiūrėjau tuos daugiabučius netoli WC, tai juokinga, kad šone eina kelio atitvaras, sone namai, o atitvaras užkerta kelia i namų eikstele XD tai kam mappinta mašinu eikstele pasakykit jūms man :D

Klysti čia didelis frag editas :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū, kad paplatinai, yra keli buggai, kurie trugdo žaidimui, P.S pas mane jau padarytas šioks toks editas! P.S Apgavykas..


Ną šeip tai čia BT gamemod'o edit'as. manau serveryje tikrai yra perdaug namų, namas prie VM visiškai baisus, taipogi žiūrėjau tuos daugiabučius netoli WC, tai juokinga, kad šone eina kelio atitvaras, sone namai, o atitvaras užkerta kelia i namų eikstele XD tai kam mappinta mašinu eikstele pasakykit jūms man :D

Pas Mane tai jau ištaisyta.

 

Čia su MysQl?

Su mysql.

 

Klysti čia didelis frag editas :D

Tu klysti, čia samg.lt gamemodo editas, bet buvo naudojas BayTown projekte, paskui editinau SFM projektui..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 9 mėnesių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 1 metų...
--
-- Database: `samg`
--

-- --------------------------------------------------------

--
-- Table structure for table `banip`
--

CREATE TABLE IF NOT EXISTS `banip` (
  `Vardas` varchar(24) NOT NULL,
  `Adminas` varchar(24) NOT NULL,
  `Ipas` int(11) NOT NULL,
  `Priezastis` varchar(128) CHARACTER SET utf8 NOT NULL
) ENGINE=InnoDB DEFAULT CHARSET=latin1;

 

 

 

 

 

 

va ka meta..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1702 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...