Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pagalba dėl Xbox 360 žaidimų !


piJuz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3026 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš radau xgd3 žaidimus galimus http://www.se7ensins.com/forums/threads/list-of-all-xgd3-games.1129658/sąrašą, tai tipo jeigu turėsiu LT 3.0 versija tai galėsiu šitus siųsti? 

Iš esmės tiek su RGH, tiek su iXtreme (LT) gali žaisti visus arba beveik visus žaidimus, išleistus ant XBOX 360, tik jei netingėsi jų paieškot.

Tame sąraše pažymėti žaidimai, išleisti būtent XGD3, tačiau ir XGD2 žaidimai (jei ne visi, tai pakankamai daug) yra patchinti į XGD3, tad galėsi žaisti ir senesnius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš esmės tiek su RGH, tiek su iXtreme (LT) gali žaisti visus arba beveik visus žaidimus, išleistus ant XBOX 360, tik jei netingėsi jų paieškot.

Tame sąraše pažymėti žaidimai, išleisti būtent XGD3, tačiau ir XGD2 žaidimai (jei ne visi, tai pakankamai daug) yra patchinti į XGD3, tad galėsi žaisti ir senesnius.

nu blemba, aš nelabai kažkaip pagaunu kur gali būti tas xgd3 išleistas būtent o kur kitas.. :( o vat iš šito saito yra visi xbox 360 žaidimai ir visa kita, tai iš čia aš galiu siųstis ir ant LT 3.0 pasileisti ir turėtų veikti? pažiūrėk : http://www.gamestorrents.com/eng/juegos-xbox360-bittorrent.html

o sąraše nemačiau GTA IV EFLC, tai jo ir negalėsiu žaisti ar kaip čia būtų? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu blemba, aš nelabai kažkaip pagaunu kur gali būti tas xgd3 išleistas būtent o kur kitas.. :( o vat iš šito saito yra visi xbox 360 žaidimai ir visa kita, tai iš čia aš galiu siųstis ir ant LT 3.0 pasileisti ir turėtų veikti? pažiūrėk : http://www.gamestorrents.com/eng/juegos-xbox360-bittorrent.html

o sąraše nemačiau GTA IV EFLC, tai jo ir negalėsiu žaisti ar kaip čia būtų? 

Ko gero, turėtų veikti, nes formatas .iso. Visgi, siūlyčiau paieškoti kitos svetainės, kažkokia nelabai ji man. Pvz. rutor.net, arba šiam subforume per pastarąjį mėnesį mačiau, jog kažkas buvo sukūręs temą su tokiom svetainėm.

Wikipedia rašo, jog GTA EFLC išleistas ir ant XBOX 360, nematau pagrindo ja netikėti.

Įsivaizduok tą XGD kaip žaidimų formatą. Tau veiks tik tuomet, jei rašo, jog žaidimas XGD3 (su tavo nurodytu LT 3.0). Jei tavo konsolė yra RGH, tau reikės GOD formato žaidimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3026 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...