Peršokti į turinį

SuperGames.lt TeamSpeak3 serveris


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3031 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tikrai esu už ir sutinku su tavo idėją tikrai reikėtų teamspeak serverio, manau tikrai būtų ne 2 ir ne 3 prisijungę žmonės, o daugiau, taip kad galėtumėt įgyvendinti :)

Kokie dar manau? Čia nieko manyt nereikia. Jūs ką lavonai? Buvo jūsų tas ts serveris ir jame nebūdavo net po 2 online ;D Kokie dar manau jei buvo taip jau kartą. Bus ir antra. Atsibuskit samp`o lavonai ir pradėkit samprotaut.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neapsimoka. Vien pažiūrėkit į samp skiltis kiek temų projektai kuriasi ne vien normalus bet ir vaiku. Kas darysis jei ts bus ane ir tie vaikai pradės plusti į ts ir reklamuotis savo ta viendieni serveri jus adminai nespėsit vieni kitu blokuoti greičiau susinervuosit ir ateis galas. Mano manymu jis nėra reikalingas. Tik laiko mėtymas ir savo nervu švaistymas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei norėjot pelno, tai reikėjo pakvietimus pardavinėt sms žinute ir neleist jų gauti kitiems forumo nariams, ir tada pelnas būtų ir gal tas teamspeak serveris būtų, pats asmeniškai norėčiau tokio dalyko, ateini susikuri kanalą ir bendrauji arba su draugais ateini. Bet žinoma tam reikia priežiūros.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasižiūrėk kiek daug, vertingų daug vertingesnių negu tavo teamspeak'as pasiūlymų vis dar neįgyvendintų. 

6a22ec1372350bb64757502d070d8492.jpg

 

Tai, kad deja, bet ne aš siūliau padaryti supergames.lt teamspeaką, aš kaip tik prieš tokią nesąmonę.   :funny:

O dėl kitų "vertingų" pasiūlymų, tai čia apart tokių pasiūlymų kurie buvo rašyti jau gal 50 kartų prieš tai nemanau, kad kažkas gudresnio būna dažniausiai. Vien dėl to, jog tau jie atrodo vertingi nereiškia, kad Administracijai tas pats. :)

Redaguota , nario .weeD`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6a22ec1372350bb64757502d070d8492.jpg

 

Tai, kad deja, bet ne aš siūliau padaryti supergames.lt teamspeaką, aš kaip tik prieš tokią nesąmonę.   :funny:

O dėl kitų "vertingų" pasiūlymų, tai čia apart tokių pasiūlymų kurie buvo rašyti jau gal 50 kartų prieš tai nemanau, kad kažkas gudresnio būna dažniausiai. Vien dėl to, jog tau jie atrodo vertingi nereiškia, kad Administracijai tas pats. :)

Koks skirtumas, manau jei jau taip ''gini'' tai tikriausiai dėl savo idėjos.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks skirtumas, manau jei jau taip ''gini'' tai tikriausiai dėl savo idėjos.. :)

Kur aš ką "ginu" ? XDD

 

Man tik įdomu pasidarė, kas čia būtent dabar blogai su forumo tvarka, ypač dabar, kai Aurimas pasidarė aktyvesnis, Praną, lukonic padarė administratoriais ir davė teises plačiau moderuoti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Darau išvadą, kad kai kam reikalinga, kai kam ne, tad gal verta bandyt.

 

Visi, kas nori prisidėt prie šito projekto, parašykit man į Skype - titas12351 , bandysim kažką daryti. :) Jei norinčių neatsiras, tai tada nieko nedarysim.

Redaguota , nario iBouch
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3031 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...