Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3809 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tikrai esu už ir sutinku su tavo idėją tikrai reikėtų teamspeak serverio, manau tikrai būtų ne 2 ir ne 3 prisijungę žmonės, o daugiau, taip kad galėtumėt įgyvendinti :)

Kokie dar manau? Čia nieko manyt nereikia. Jūs ką lavonai? Buvo jūsų tas ts serveris ir jame nebūdavo net po 2 online ;D Kokie dar manau jei buvo taip jau kartą. Bus ir antra. Atsibuskit samp`o lavonai ir pradėkit samprotaut.

Neapsimoka. Vien pažiūrėkit į samp skiltis kiek temų projektai kuriasi ne vien normalus bet ir vaiku. Kas darysis jei ts bus ane ir tie vaikai pradės plusti į ts ir reklamuotis savo ta viendieni serveri jus adminai nespėsit vieni kitu blokuoti greičiau susinervuosit ir ateis galas. Mano manymu jis nėra reikalingas. Tik laiko mėtymas ir savo nervu švaistymas.

ah.thumb.jpg.9f447f580a722c01644eb31d0698d9ca.jpg

Projektas laukia jūsų http://eSFG.LT

(redaguota)

Pasižiūrėk kiek daug, vertingų daug vertingesnių negu tavo teamspeak'as pasiūlymų vis dar neįgyvendintų. 

6a22ec1372350bb64757502d070d8492.jpg

 

Tai, kad deja, bet ne aš siūliau padaryti supergames.lt teamspeaką, aš kaip tik prieš tokią nesąmonę.   :funny:

O dėl kitų "vertingų" pasiūlymų, tai čia apart tokių pasiūlymų kurie buvo rašyti jau gal 50 kartų prieš tai nemanau, kad kažkas gudresnio būna dažniausiai. Vien dėl to, jog tau jie atrodo vertingi nereiškia, kad Administracijai tas pats. :)

Redaguota , nario .weeD`

❤️

 

6a22ec1372350bb64757502d070d8492.jpg

 

Tai, kad deja, bet ne aš siūliau padaryti supergames.lt teamspeaką, aš kaip tik prieš tokią nesąmonę.   :funny:

O dėl kitų "vertingų" pasiūlymų, tai čia apart tokių pasiūlymų kurie buvo rašyti jau gal 50 kartų prieš tai nemanau, kad kažkas gudresnio būna dažniausiai. Vien dėl to, jog tau jie atrodo vertingi nereiškia, kad Administracijai tas pats. :)

Koks skirtumas, manau jei jau taip ''gini'' tai tikriausiai dėl savo idėjos.. :)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3809 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...