Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[FILMAS]: We Are Your Friends!


So Good√ιק

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3032 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

[#]INFORMACIJA:
Sveiki mieli SuperGames Nariai, kreipiuosi į jus dėl šio nuostabau filmo ir noriu sužinoti iš jūsų pilną nuomonę apie šį Filmą. :) Man asmęniškai jis labai patiko ir galiausiai aš jį žiūrėjau kaip tik jis atsirado ir po to žiūrėjimo, man vis galvoje įstrigęs tas Filmas ir negaliu jo pamiršti, ypač: Zac Efron ir Emily Ratajkowski atlikėjų, o nuo jų norisi vis dar ir dar žiūrėti šį filmą.  ^_^

 

[#]PRAŠYMAS:
Noriu jūsų labai paprašyti, pasiūlyti Filmų, kuriuose atstovautu tas DJ'us ir ta panelė, o jai tokių kaip ir nėra, tada bent jau, kad atstovautu ta panelė kokiame Romantinem filme, taip pat noriu paprašyti jai rasite, šios dainos pavadinimą kuri prasideda nuo štai čia: https://youtu.be/gZzAeYWXFpk?t=1m52s:)

 

 

IŠ ANKSTO AČIŪ JUMS LABAI IR LAUKIŲ JŪSŲ NUOMONIŲ BEI MANO PRAŠYMŲ. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kazkaip net traileris priverte susimastyti... Jeigu nori gero filmo pasizek "interstellar" Irgi priverciantis susimastyti 3 kartus jau ziurejau ir dar karta norisi pasizeti, nesvarbu kad tas filmas apie 3h...

Būtinai pasižiūrėk šį filmą, tikrai vertas dėmėsio. :) Na, šį filmą aš mačiau ir žiūrėjau 2.Kartus. ;)

 

 

Filmai kuriuose vaidino Emily Ratajkowski:

Draugeliai / Entourage (2015)

 
 

 

Ačiū dar kartą tau labai, tikrai šiandien peržiūrėsiu. :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Wow , pagaliau ... Galvojau čia viena kuriai patiko toks žanras , bet nesitikėjau tokio gero filmo , nes jį žėjau vien iš coverio :D Žiauriai dainos užstrigo , o ypač viena daina primeną vietą kai jie susitiko feste :)

 

Gal irgi prisimena ? :)

Taip tikrai, tu teisi, man tos dainos iš karto pakeičia į tokia nuotaiką, kad net matau tą vaizdą, jog žiūriu tą filmą, bet jį matau kaip tikrovėje. :D Taip primena ši daina visą ta eigą, kaip Zac buvo su Emily, ačiū tau. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3032 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...